Akce "Ochutnejte kvalitu" již odstartovala! | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Akce "Ochutnejte kvalitu" již odstartovala!

Datum:7.4.2015

Jistě jste se již s tímto sloganem v souvislosti s naší společností setkali. A hodláme se ho držet. A hodláme Vám to dokázat. Od 1. dubna jsme odstartovali akci, kdy za každý nákup nad 1.500 Kč na našich prodejnách získáte to nejkvalitnější z našich luhů, hájů, sadů a farem. A není to apríl. Na každý měsíc jsme pro Vás připravili jiné potěšení pro Vaše chuťové buňky. Ti, kteří si nepřijdou na své se slaným se dočkají sladkého, kdo nerad sladké rozhodně uvítá hořké. Zkrátka jsme se rozhodli poškádlit Vaše mlsné jazýčky a dopřát Vám kvalitu nejen v našich službách a materiálech, ale i jako bonus pro Vaše žaludky. Ale dost bylo tajemství..
 
 
 
 
Pro měsíc duben jsme si pro Vás připravili kvalitní domácí jehněčí paštiku z produkce společnosti Valašské jehněčí. Jehněčí paštika se vyznačuje jemností a specifickou vůní i chutí. Jde o tradiční domácí hrubozrnou paštiku, která neobsahuje žádné konzervanty, je vyrobena pouze z masa, koření a soli pro zvýraznění jejích přirozených vlastností. S domácím kváskovým chlebem tak získáte dokonalý požitek z konzumace pravého valašského jehněčího. Při jejím ochutnání mnozí z Vás zavzpomínají na staré dobré časy, kdy domácí zabíjačky byly běžným koloritem na všech vesnicích, kdy polévky v restauracích nebyly instantní z pytlíku a jídlo z obchodů nebylo plné náhražek, které se snaží ošálit naše chuťové buňky a tvářit jako kvalitní výrobky.  
Proto Vás zveme na hostinu, která bude v našich prodejnách trvat 8 měsíců! Neváhejte, dárky jsou nebezpečně lahodné a jejich počty omezené!
 
Těšíme se na viděnou na prodejnách s vůní paštik!
 
Váš Coleman tým

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.