Bezkontaktní nákup na pobočkách Coleman | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Bezkontaktní nákup na pobočkách Coleman

Datum:17.3.2020

PRODEJNY COLEMAN OPĚT FUNGUJÍ PRO FIRMY I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY
 
V souladu s Usnesením vlády ze dne 6.4. 2020 jsou znovu s účinností od 9.4.2020 7:00 prodejny Coleman OTEVŘENY.
 
Pro ochranu Vás i našich zaměstnanců jsme zajistili BEZKONTAKTNÍ NÁKUP na našich pobočkách:
 
 
1 Před vstupem do prodejny si prosím přečtěte informační plakát na dveřích o hygienických opatřeních a způsobu pohybu v prodejně, aby byly dodrženy min. 2m odstupy. Do prodejny nemůže vstoupit nikdo bez ochrany úst a nosu rouškou, šátkem apod.. Pokud se vám stane, že roušku zapomenete, požádejte telefonicky náš personál a ten vám ji přinese před prodejnu. Po celou dobu návštěvy u nás, prosím, respektujte pokyny našich zaměstnanců.
2 2.Uvnitř prodejny použijte dezinfekční prostředek na ruce a v případě zájmu využijte jednorázové gumové rukavice. Pro snadnou orientaci a dodržení 2m odstupů jsme instalovali na podlahu navigační body, které vás provedou bez rizika kontaktu s ostatními zákazníky až k pultu našich prodejců. Pro ochranu Vás i našich prodejců jsme na pulty osadili průhledné ochranné stěny a prosíme, abyste s nimi komunikovali přes tuto stěnu.
3 V prodejně vyřídíte vše potřebné pro výdej zboží - objednávku, fakturu, platbu.
4 Pak se z prodejny zpět hlavním vstupem přesunete do skladu podle pokynů prodejce. Pokud se jedná o těžké zboží (na paletě, apod.), otevřete auto a naši skladníci Vám zboží naloží do auta. Během nakládky budete sedět v autě. Pokud půjde o drobné zboží položí Vám jej na plochu vedle auta. V obou případech Vám skladník vedle zboží položí dodací list, dá Vám pokyn k převzetí a odstoupí. Po kontrole zboží dodací list potvrdíte vlastní propiskou a položíte jej do připraveného boxu na ploše.
5 5.Odjíždíte aniž jste byli v přímém kontaktu s našimi zaměstnanci nebo ostatními zákazníky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Děkujeme za vzájemný respekt a solidaritu při dodržování těchto jednoduchých pravidel, která zajistí Váš bezpečný nákup. Těšíme se na Vaši návštěvu.


 Váš Coleman tým

Další články

[VIDEO] Návod na bezkontaktní prodej investorovi

Heslem posledních dnů je NEBÝT V KONTAKTU a tím chránit sebe i ostatní před nákazou. 18.3.2020 celý článek

18.3.2020

Vzorový dopis řemeslníka zákazníkovi

Někteří z našich zákazníků mají problém se zahájením stavby. Reagujeme nabídkou vzorového dopisu, který by alespoň v některých případech mohl pomoci. 18.3.2020 celý článek

18.3.2020

Snížení rizik přenosu koronaviru v obchodních centrech Coleman

V současné nelehké situaci usilujeme v Colemanu na prvním místě o ochranu zdraví našich zaměstnanců a obchodních partnerů. 15.3.2020 celý článek

15.3.2020


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.