Bitumenové pásy parotěsné | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

bitumerove_parotesne_pasy

BITUMENOVÉ PÁSY PAROTĚSNÉ 

 
BITUMENOVÉ_PÁSY_PAROTĚSNÉ
 Všechny pásy naleznete jednoduše k zakoupení na našem e-shopu.
 
 

VEDATECT Al G200 S4 je parotěsný podkladní oxidovaný natavovací pás z ušlechtilého asfaltu s jemným minerálním posypem
 
 
 
VEDAGARD ES-PLUS je natavovatelný parotěsný pás z SBS modifikovaného asfaltu s hliníkovou kombinovanou vložkou, která je chráněna skelnou rohoží proti hrubému betonovému podkladu. Má vrchní tepelně aktivizovatelnou vrstvu, do které se po ožehnutí plamenem pokládají střešní tepelně izolační polystyrénové desky nebo střešní desky z minerálních vláken.
 
 
 
VEDAGARD MULTI SK je vůči prošlápnutí odolný, za studena samolepící, asfaltový SBS modifikovaný pás podle EN 13970 s vrchní kombinovanou vložkou z Al fólie a polyesterové rohože, v místě podélného švu bez Al fólie.
 
 
 
VEDAGARD Al-V4E je univerzálně použitelný parotěsný natavovací pás z SBS modifikovaného asfaltu s protikorozní a vůči zásadám odolnou hliníkovou kombinovanou vložkou, opatřený na horní straně jemným minerálním posypem. Používá se i jako protiradonová bariera.
 
 
VEDAGARD FR 0,4mm je ohnivzdorná, nehořlavá parozábrana, odolná vůči prošlápnutí, za studena samolepící, bezpečnostní na průmyslové střechy z trapézového plechu podle a podle ČSN EN 13970.
 
Výroba a dohled jsou certifikovány podle DIN EN ISO 9001:2000.
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.