Odměny za nákupy v Colemanu | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Odměny za nákupy pokračují - Ochutnejte kvalitu

Datum:3.8.2015

Kde je konec klobáskám, které jste od nás dostávali za nákupy celý červenec ... přinášíme v naší akci Ochutnejte kvalitu opět něco nového.
 
Chyběl Vám k masu chléb? Máme ho pro Vás. Tekutý chléb, tekuté zlato, mok, bez kterého si Češi snad ani neumí představit život. Pivo.
  
 
A ne ledajaké. Originální, v maličkém pivovaru „uprostřed ničeho“ se zrodila touha jednoho veterináře, že kdy už veterinu opustil a začal péct pravé Valašské frgály, proč by nemohl začít vařit pivo? A tak se dal do studia a dnes tam na pomezí tří cest stojí minipivovar Paličák. A pekárna Anežka.  Majitelem a původcem celé této myšlenky je Pavel Vašut. Bodrý a usměvavý Valach s neuvěřitelným charisma, snad věčně dobrou náladou a všechno má tak hezky zdravě „na háku“ :-)Vydali jsme se za ním.. fotit se odmítl a nastrčil nám svého pivovarníka, Jaroslava Zdráhala, kterého naučil vše od A až po Pivo.
 
      
 
Ale na pár našich zvědavých otázek nám s úsměvem a humorem sobě vlastním ochotně odpověděl.   
 
1. Co Vás vedlo k tomu, že jste po tolika letech jako úspěšný veterinář a ještě úspěšnější pekař pravých valašských frgálů rozhodnul vyrábět pivo? Kde jste získal potřebné znalosti?
K vaření piva mně vedl můj celoživotní vztah k tomuto elitnímu moku. Pivo piju celý život a ekonomicky hodnotím můj “výstav" (množství vypitého piva, pozn.) na úrovni deseti osobních automobilů tak jak šly časy a druhy piv a různé typy osobních automobilů. Je to poctivé řemeslo, které se člověk s pokorou učí celý život. Mě osobně učil vařit pan Mojmír Velký z Pivovaru Koníček Vojkovice a držel mně „u huby" a stále drží.
 
2. Minipivovar Paličák.. má to něco společného s Palačovem, nebo spíše s Vaší povahou? :-) Jak Vás tento název napadl?
Název pivovaru vznikl jako evokace malé osady Palačov - na konci světa, v místě doteku tří okresů s minimálními ambicemi na velký výstav (výtoč, pozn.), s odhodláním naučit se vařit opravdu dobré pivo.
 
3. A v neposlední řadě asi to, co nejvíce zajímá nás všechny.. Proč Čulibrk??
Čulibrk je vlastně nadsázka, která má zaujmout názvem, přimět k přemýšlení a vybavení si slavné scény českých umělců (Lábus a Kaiser, pozn.). Pitím Čulibrka by mělo nastat podobné duševní libido tak, jak je umělci dokázali vyvolat v nás. V podstatě každý z nás musí někdy v životě ze sebe toho Čulibrka udělat, tak ať je to veselé a chutná to. :-)
 
4. Víme, součástí minipivovaru v Palačově je i penzion a pivní lázně. Můžete nám o nich něci říci?
Nápad vznikl automaticky po té, co jsme svépomocí zrekonstruovali starý statek a vybyly prostory k využití tímto způsobem. Bude se jednat o opravdu malinké rodinné koupání.
 
5. Je něco, co byste chtěl sdělit našim zákazníkům?
Přeju Vám, společnosti Coleman S.I., zákazníkům a všem majitelům dobré chuti a nálady z pití piva. Dej nám všem Bůh štěstí.
 
 
Přijďte nakoupit do kteréhokoliv obchodního centra Coleman S.I. a odneste si s sebou vychlazený zlatavý mok.
 
Těšíme se na Vás.

Další články

Rhepanol od firmy FDT pouze u Colemanu!

Firma FDT přesouvá své obchodní aktivity ze své české pobočky FDT ČR na své vybrané obchodní partnery v ČR. Stali jsme se tak exkluzivními partnery v České republice pro dodávky materiálu Rhepanol. Tedy Rhepanol - pouze u nás. celý článek

8.10.2014

Nový typ trapézového plechu již v naší nabídce!

Satjam doplnil stávající výrobní zařízení o zcela novou výrobní linku na trapézový plech s označením SAT18 N. celý článek

2.9.2014

Merx má certifikát B Roof (t3)

Pro všechny naše zákazníky pracující s fólií Merx máme skvělou zprávu. Merx prokázal svou velmi dobrou kvalitu a při zkouškách dne 21.5.2014 získal certifikát na klasifikaci střech vystavených působení vnějšího požáru na B ROOF (t3). celý článek

24.6.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.