Střešní krytiny Bramac, Bramac tašky, Betonové krytiny | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

stresni_krytiny_branac

STŘEŠNÍ KRYTINY BRAMAC

Společnost Bramac patří k předním dodavatelům materiálů pro střechy na našem trhu. Od roku 1992 se zabývá výrobou betonových střešních tašek a v roce 2012 do své nabídky zařadila také pálené střešní tašky. Oba druhy jsou pak doprovázeny komplexním sortimentem střešních doplňků a montážního příslušenství. Navíc kromě samotných střešních krytin dodává také další produkty, například systém nadkrokevních izolací BramacTherm nebo soustavy solárních kolektorů.
Jak již bylo zmíněno, střešní krytiny od firmy Bramac jsou zastoupeny betonovými a pálenými taškami. První jmenované jsou vyráběny v několika základních tvarech, které se pak dále odlišují podle zvolené povrchové úpravy – transparentní povrchová úprava (Natura), dvojnásobná povrchová úprava (Moravská, Max, Max 7° a Classic), povrchová úprava Protector, která zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálost i lepší odolnost proti znečištění střechy (Classic Protector, Římská taška, Tegalit a Reviva) a speciální povrchové úpravy u modelu Classic Star (povrch z tenké vrstvy jemnozrnného betonu spolu s vrchní barevnou vrstvou a ochrannou vrstvou STAR, díky obsaženým pigmentům odráží infračervené záření) a Montero (hrubá struktura tvořená zapuštěným granulátem, s povrchovou úpravou Protector, která zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálost i lepší odolnost proti znečištění střechy). U pálených tašek je to obdobné: největší rozdíl mezi nimi je v tvaru základních tašek (Granát, Topas, Rubín, Turmalín, Smaragd a Opál) a povrchovou úpravu můžeme vybírat mezi možnostmi režná, engoba a glazura. Všechny střešní tašky Bramac (betonové i pálené) jsou nabízeny v široké škále barev, která se liší dle zvoleného modelu.
Samozřejmostí jsou doplňkové střešní prvky (okrajové tašky, hřebenáče, prostupové tvarovky, tašky připojení hřebene, odvětrávací tašky, tašky sněholamu…) a montážní příslušenství (příchytky, vruty, střešní fólie, ochranné pásy, protisněhové háky…).
 

 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieCertifikátyProhlášení o vlastnostechZáruky
BRAMAC  
Moravská taška  
Classic   
MAX  
Classic Protector  
Římská  
Montero  
Tegalit   
Natura  
Reviva  
Hřeben a nároží   
Prosvětlení střechy   
Doplňky Bramac ostatní   
Bramac ostatní   
Classic Star  
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.