BŘIDLICE | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

PŘÍRODNÍ BŘIDLICE

V dnešní době je přírodní břidlice kvůli zvyšující se oblibě přirozeně zdravého bydlení vyhledávaná jako materiál na pokrytí střech a fasád častěji než kdykoliv předtím. 
Jedná se o metamorfovanou horninu s jemnou zrnitostí, která vzniká z jílovců a prachovců. Může být štípaná nebo řezaná. Břidlice je živý, strukturovaný, přírodní materiál vyskytující se nejčastěji v modrošedé barvě a ve velké tvarové variabilitě. Její odstín se může lišit dle místa těžby. Podle složení přírodních součástí vznikla pestrá barevná škála, zahrnující i červenou nebo zelenou barvu, která umožňuje vytvořit harmonickou souhru elegantních, přírodních odstínů dávajících každé střeše nebo fasádě nadčasový a individuální vzhled. Mezi její velké výhody patří možnost pokrytí jakkoliv složité střešní konstrukce včetně nároží a úžlabí, výborné tepelné a akustické vlastnosti, odolnost proti vodě a oleji a v neposlední řadě její životnost. 
Přírodní břidlice je exkluzivní materiál, který dodáváme na objednávku. Neváhejte se se svou poptávkou obrátit na obchodní zástupce společnosti Coleman S.I., a.s., kteří se Vám budou ochotně věnovat a vytvoří nabídku na míru vašim požadavkům. Kontakty naleznete zde.

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.