Cena kozlíka Šikuly | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Cena kozlíka Šikuly

Datum:30.4.2015

Pattex ONE FOR ALL byl oceněn prestižní cenou Kozlíka Šikuly

 
Pattex nyní oslavuje velký úspěch. Jeden z výrobků, montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL získalo letos na podzim nejvyšší ocenění – prestižní cenu Kozlíka Šikuly v kategorii lepidel.
 
Každým rokem se schází komise odborníků, aby v různých kategoriích zvolila ty nejzajímavější a nejlepší inovativní produkty. Odborníci na lepidla v tomto roce zvolili Pattex ONE FOR ALL, montážní lepidlo s extrémní silou.
Pattex ONE FOR ALL si komisi získal několika užitečnými vlastnostmi. Lepidlo se vyznačuje extrémně velkou počáteční pevností až 350 kg/m2. Díky této schopnosti lepidlo umožňuje lepit i těžké předměty na stěnu bez počáteční fixace. Velmi tím usnadňuje práci při lepení. Instalace je tak rychlejší a mnohem pohodlnější.
 
Druhá vlastnost, kterou ocenily zejména ženy, je možnost snadného vytlačování lepidla. Mnohá montážní lepidla vyžadují velkou sílu k vytlačení. Pattex ONE FOR ALL je jiný. Po nasazení lepidla do kartuše je její aplikace velmi snadná a hladká. Proto ji zvládne i jemnější ženská ruka. Lepidlo navíc lepí téměř všechny materiály a je vhodné pro lepení v interiéru I exteriéru. I tyto vlastnosti vedly komisi k výběru a ocenění montážního lepidla Pattex ONE FOR ALL.  
 
 
 
 
Citováno z www.pattex.cz 
 

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.