Více času pro řemeslníky a firmy

 

 
 

 
MATERIÁL
Načtení položek položek do Vaší nabídky nabídky může vzniknout 4-mi způsoby:
 
- Z NABÍDKY OD OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE
- NAČTENÍM POLOŽEK Z KONFIGURÁTORU
- DUPLICITOU PŘEDCHOZÍ NABÍDKY
- VYTVOŘENÍM NOVÉ NABÍDKY Z POLOŽEK E-SHOPU
 
Samotná práce s položkami je pak velmi jednoduchá. Máte možnost nastavovat cenu/slevu pro zákazníka a vytvářet tak vlastní ceny oproti ceníkovým cenám výrobce. Ceníkové ceny výrobce jsou samozřejmě vždy aktuální.Vidíte taky cenu/slevu za každý produkt od Colemanu. Takže Vám logicky na posledním řádku počítáme zisk.
Díky tomu, že máte propojenou aplikaci přímo s e-shopem můžete zjistit rychle běžnou cenu produktu pro koncového zákazníka a tak mu nastavit přiměřenou slevu.
Taky je tam funkce, která umí hromadně upravit slevu pro investora a nebo vygenerovat na jedno kliknutí celkový zisk na zakázce upravením ceny.
Můžete si taky do nabídky přidat "volnou položku", která není nijak vázaná na Coleman a nebudete ji třeba teď objednávat. Myslíme třeba dřevo, které berete přímo z pily nebo materiál, který máte z jiné akce.
Je to celé snadné a prudce účelné.
 

 
MONTÁŽ DEMONTÁŽ VEDLEJŠÍ NÁKLADY
Díky automatizovanému systému získáte cenu práce po zadání rozměrů střechy na 1 kliknutí. Pak už jenom upravíte. Ceník demontáže je komplet přednastavený a opět stačí zadat jen rozměry demontované konstrukce. Pak vše snadno doplníte. Vedlejší náklady mají taky svůj ceník a rovnou Vám ukazují váhu pro přesuny a skládky. Vyplněno máte hned.


 
TISK NABÍDKY
 
Možností, jak můžete vytisknout nabídku máte mnoho:
- POLOŽKOVĚ
(vytiskne položky nabídky položku po položce včetně kusů a slevy)
- PO KATEGORIÍCH
(všechny produkty jsou "zabaleny" do kategorií střešní krytiny, fólie, dřevo, okapy... Tak zákazník neuvidí produkt po produktu, ale pouze tyto kategorie)
- SOUHRNNĚ
(materiál, montáž, demontáž, vedlejší náklady ... to každé bude mít jen jen jeden řádek)
 
Tisknout můžete v mnoha kombinacích (až 36). Každou část nabídky (montáž, demontáž...) si nastavuje podle sebe ručně a máte možnost si vybrat jednu z výše uvedených možností. Materiál si můžete vytisknout souhrnně a montáž po kategoriích atd. To Vám dává možnosti, co chcete, nebo nechcete zákazníkovi ukázat.
 
Samozřejmostí je nahrání loga do nastavení a na každé nabídce bude Vaše logo.
Všechny tisky jsou upravené a připravené tak, aby se hezky tiskly na formát A4.
Zajímavá možnost je i "tisk bez cen". Toto využijete, pokud máte partu a chcete jí dát rozpis materiálu a prací bez toho, aby šly vidět ceny.
 
Vpravo vidíte malou ukázku tisku.


NABÍDKY OBJEDNÁVKY FAKTURY
Online vidíte všechny nabídky, které Vám vytvořil nás obchodní zástupce. Nabídku můžete vzít a snadno ji upravit přidáním práce. Máte objednaný materiál, ale nevíte přesně, co jste už vyzvedli a co máte ještě k odběru. Uvidíte to hned.  Nevíte, kdy se blíží splatnost anebo potřebujete fakturaci co nejdříve uhradit a potřebujete podklady.
 

 
SPRÁVA NABÍDEK
V aplikaci máte všechny nabídky přehledně uloženy a můžete jim dávat příznaky stavu jejich zpracování:
 
- V PŘÍPRAVĚ
- NABÍDNUTÁ
- POTVRZENÁ
- ODMÍTNUTÁ
- STORNOVANÁ
 
U správy nabídek máte samozřejmě možnost si nabídku pojmenovat vlastním názvem nebo číslem.
Nastavíte si platnost, údaje o zákazníkovi a třeba i úroveň DPH pro materiál i práci zvlášť.

Velkou výhodou ColMACHRa je i způsob komunikace s obchodníkem Coleman. Když si vytvoříte nabídku a přidáte k ní produkty z e-shopu, tak pomocí jednoho tlačítka pošlete nabídku obchodníkovi Coleman a ten vám snadno přecení Vaši slevu od Colemanu.
U správy nabídek je samozřejmě možnost nabídku i smazat.
 

CENÍK MATERIÁLU CENÍK PRACÍ POMOCNÉ APLIKACE
Aplikace je propojená s e-shopem a naším systémem. Vždy máte aktuální ceníkovou cenu produktů od výrobce. Ceny práce v aplikaci vycházejí z RTS, která je kombinovaná s reálným stavem na trhu. Cenu práce si můžete editovat. Například navrhování správné DHV pro Vás bude hračka. Taky máme videonávody na celou aplikaci.
 

 
Také nezapomeňte...
 
... že si můžete vybírat z více než 500-ti přednastavených řešení střech, které jsou součástí našeho konfigurátoru střech.
Funguje taky jako srovnávač kvality, záruky a životnosti. Ale především obsahuje kompletní prvky pro konstrukci střechy, které pak můžete použít pro tvorbu nabídky.
  
... že rozměry střechy můžete efektivně zaměřit pomocí SoCola.
 
... že tak získáte efektivní nástroj, díky kterému budeme tvořit nabídky tak jednoduše, rychle a přitom přesně jako nikdy. 
 

Chcete vidět, jak to reálně funguje?
PODÍVEJTE SE ZDE
 


Používejte aplikaci ColMACHR a získejte hodiny času týdně navíc.


  
  
  
 
 
 
 
 
 

 

 
Chcete si vyzkoušet aplikaci na MĚSÍC ZDARMA?
 
Kontaktujte nás
 
 
Vaše jméno*
Telefon*
E-mail*
Lokalita (bydliště)*
Dotaz či další informace


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.