Střecha Creaton, Výrobce střešních krytin | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

CREATON

 

Pod značkou Creaton je přinášena na trh kvalitní, pálená střešní taška, keramické obklady a podlahy s tradicí výroby od roku 1887, v dobrém poměru ceny a kvality.Craton_stresni_krytiny_palene 

Základní surovinou je kvalitní hlína vyznačující se pevností, tvarovou stálostí, mrazuvzdorností a dobrou tvarovatelností. Díky tomu lze pálenou střešní tašku profilovat do velkého množství tvarů a povrchových úprav se svislými a vodorovnými vodními drážkami, které do sebe lépe zapadnou a umožňují tak lepší odolnost proti zatékání vody a nečistot.
 
Firma má v nabídce hladké tašky s vlnou (Balance, Futura, Harmonie,..), ploché tašky (Domino), dvojité falcované tašky (Rapido, Rustico,..), falcované tašky s vlnou (Sinfonie, Melodie), velkoformátové posuvné tašky (Maxima), tašky speciálních tvarů (Herzziegel,..) a bobrovky (klasické, profilované, věžové, kostelní,..). Pro sortiment bobrovek je nabízena exkluzivní kolekce barevných glazur Noblesse s opravdu velkou barevnou škálou. Všechny tašky jsou nabízeny v základní režné verzi a v povrchových úpravách engoba a glazura, které napomáhají zachovávat barevnou stálost a trvanlivost po celou dobu životnosti tašky.
 
Kromě velkého sortimentu základních tašek firma Creaton nabízí keramické i nekeramické příslušenství vytvářející ucelený střešní systém s velkými možnostmi pro využití a řešení.
 

 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.