Doplňky na střechy - sněhové háky, antenní průchodka, pochůzná lávka a mnoho dalšího | Coleman.cz -

DOPLŇKY PRO STŘECHYdoplnky_pro_strechy

 
 
Protisněhové háky (zábrany)doplnky_snehove_haky
 
Protisněhový hák je vhodný pro keramické, betonové, plechové i asfaltové krytiny. Většinou jsou zhotoveny z pozinkovaného, ocelového plechu v různém barevném provedení. Druh háku je dán typem krytiny. Při správném osazení a rozmístění tohoto prvku na střeše zabráníme poškození střechy v zimním období.

stresni_haky
Pochůzná lávkadoplnky_pochuzna_lavka
 
Střešní lávka je zhotovena z pozinkované oceli s různých barevným nástřikem. Je vhodná pro všechny typy střech se sklonem od 15 do 60 stupňů. Šíře lávky je 250 mm, délka pak 400, 600, 800, 1000 a 1200 mm.

 pochuzna_lavka
Větrání hřebene (kartáče) doplnky_vetrani_hrebene
 
Větrací pás hřebene Norton s kartáči 60 a 70 mm, v šířce 200 mm a délce 1000 mm je vyroben ze stříkaného polypropylénu ve třech barevných odstínech. Slouží k bezpečnému odvětrání střechy u hřebene. Při správné montáži se kartáče vytvarují dle vlny tašek a zamezují tak vniknutí vody a nečistot do podstřeší mezi hřebenáčem a nejvyšší   řadou tašek.

 vetrani_hrebene
Uzávěry hřebenedoplnky_uzavery_hrebene
 
Hliníková nebo plastová uzávěra  slouží k uzavření hřebene při pokládce na sucho. Dodává se ve třech barevných odstínech.

 uzavera_hrebene
Držáky hřebenových latí drzaky_lati 
 
Dodáváme dva druhy – s hřebem a univerzální. Zhotoveny jsou ze žárového zinku. Umožňují efektivně nastavit správnou výšku hřebenové a nárožní latě. Výhodou je také lepší odvětrání hřebene než při použití dvou latí na sebe.

 drzak_lati_hrebene
Úžlabí (těsnící klíny, pásy)tesnici_klyny_a_haky
 
Těsnící polyuretanové klíny mají na spodní straně samolepící folii a slouží v úžlabí k vyplnění mezery mezi plechem a krytinou. Zabraňují tak vnikání nežádoucích nečistot a živočichů do podstřeší.Při montáži je třeba seříznout výšku klínu dle výšky  mezery tak, aby klíny nebyly taškami stlačeny.
Těsnící pásy se používají k dotěsnění kolem komínů i na dodělání různých detailů na střeše. Jsou zhotoveny z hliníku nebo olova, vyznačují se výbornou tvarovatelností a trvanlivostí. Dodávají se v různých šířkách a v délce 5 m.
Pásy úžlabí jsou vyrobeny z lakovaného hliníku, mají rozměr 2000 x 500 mm a do úžlabí se přidělávají pomocí speciálních příchytek.
 
 uzlabi_tesnici_pasy
Anténní průchodkaantenni_pruchodka
 
Anténní průchodka slouží k vyvedení anténních a satelitních stožárů přes šikmé střechy. Kompatibilní se všemi typy plastových prostupových tašek. Pomocí pilky lze jednoduše přizpůsobit průchodku až pro šest různých průměrů, a to od 20 do 60 mm. 

 
Odvětrávací rouraodvetravaci_roura
 
Sanitární ventilace z plastu, vhodná pro všechny typy základních odvětrávacích tašek.   
 
Připojovací hadicepripojovaci_hadice
Flexibilní přípojná hadice vytvářející hospodárné spojení mezi potrubím a střešní průchodkou. Vyrovnává přesahy a délkové rozdíly. Vysoce odolný materiál tvarově stálý - odolný vůči UV záření, povětrnostním vlivům, stárnutí.

 
 
Střešní výlez stresni_vylez
 
Střešní výlez Fenstro, Fakro, Velux s výklopnou konstrukcí poklopu umožňuje bezpečný výstup na střechu za účelem provádění údržby a opravných prací. Poklop se otevírá směrem nahoru  nebo na levou a pravou stranu v úhlu cca 180°, zaručuje snadný výstup na střechu a zároveň efektivní prosvětlení půdního prostoru. 

 stresni_vylez

 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.