Autodoprava

 
S naším zbožím poskytujeme i dopravní služby v rámci regionu celé Moravy a Čech. Zboží Vám dodáme dle Vašich požadavků a jeho specifikací našimi vlastními vozy nebo prostřednictvím našich smluvních dopravců. Materiál dodáváme auty různých velikostí, balíkovými službami, nebo speciálními auty vybavenými hydraulickou rukou, které Vám zboží složí na Vámi určené místo (dle nosnosti a dosahu hydraulické ruky). Naše vlastní auta si můžete najmout i pro přepravu Vašich materiálů, které jste nenakoupili u nás. Jsme Vám k dispozici..
 ...

COLEMAN Autodoprava

 

Uherské Hradiště (obsluhuje celý Zlínský kraj)

  • Valník s přívěsem
  • Auto IVECO Stralis Active Day s HR
  • Souprava auto s HR a vlek ložná ploch až na 14 + 14 palet, nosnost 17,5 + 14 tun
  • Hydraulická ruka, maximální nosnost 4,5t při manipulaci do vzdálenosti 2,2m. Maximální manipulační vzdálenosti je 10,35m s nákladem do hmotnosti 940 kg.
Objednávejte na: oc.uherskehradiste@coleman.cz, telefon 572 552 004
 
cena smluvní, dle počtu kilometrů, velikosti nákladu a doby manipulace hydraulickou rukou
 
 
 

Svitavy (obsluhují celý Pardubický kraj)

  • Valník s přívěsem
  • Auto MAN TDX 26.440 6x2 s HR Fassi F155A 12,5m 
  • Ložná plocha 6,2 x 2,47m až na 14 palet, nosnost 14 tun 
  • Souprava auto s HR a vlek ložná ploch až na 14 + 14 palet, nosnost 24 tun 
  • Hydraulická ruka, maximální nosnost 4,5t při manipulaci do vzdálenosti 2,5m. Maximální manipulační vzdálenosti je 12,55m s nákladem do hmotnosti 905 kg.
Objednávejte na: oc.svitavy@coleman.cz, telefon 461 324 740
 
cena smluvní, dle počtu kilometrů, velikosti nákladu a doby manipulace hydraulickou rukou
 

Informace o službě COLEMANexpres

Protože neustále nasloucháme našim zákazníkům, kde jsme stále častěji slyšeli přání na rychlé dodání drobných doplňků, oken, klempířských výrobků apod., provozujeme na každém z našich obchodních center užitkové vozy Ford Transit a Renault Master a snažíme se tak vyhovět požadavkům našich partnerů. Budete se tedy stále častěji potkávat na silnicích, v sídlech Vašich firem, nebo přímo na stavbách s nezaměnitelně označenými vozy COLEMANexpresu®
 
Nákupem flotily těchto užitkových vozidel COLEMANexpres® jsme opět rozšířili možnosti v poskytování nejrůznějších služeb pro Vás, naše partnery. Kombinace expresní dopravy například s půjčovnou nářadí je velká výhoda. Chcete si od nás půjčit stavební výtah? Proč ne, stačí zavolat a my Vám jej dokonce přivezeme až na stavbu.
 
Potřebujete střešní okno, nebo klempířské výrobky? Ano! Stačí zavolat a my Vám dovezeme vše co potřebujete. Pochybí Vám něco dalšího z našeho sortimentu? Nevadí, volejte a COLEMANexpres® je u Vás do 48 hodin a doveze vše co potřebujete.
 
Děláme vše pro to, abyste se mohli kvalitně věnovat svému řemeslu a nenechali se rozptylovat nejrůznějšími organizačními záležitostmi a objížděním dalších dodavatelů. Vždyť u nás najdete vše, co potřebujete ke své práci. Pro další podrobné informace kontaktujte svého obchodníka nebo manažera obchodního centra, kde nakupujete.
 
Věříme, že COLEMANexpres® přispěje k dalšímu vylepšení našich vzájemných vztahů a že si rychle najde své pevné místo v sortimentu našich služeb.
 
Coleman_express_doprava  coleman_autodoprava_express
 
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.