Střešní fólie Dorken | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

STRESNI_FOLIE_DORKEN

STŘEŠNÍ FÓLIE

 
Firma Dörken je dodavatelem kvalitních střešních fólií a doplňků k nim.
 
 
 stresni_folie_dorken
 

DRAGOFOLdragofol_stresni_folie

Difuzní střešní folie DRAGOFOL je mřížkou zpevněná hydroizolace s vysokou pevností. Folie je určena pro použití u tříplášťových, větraných, šikmých střech bez bednění. Speciální mikroperforace umožňuje dodatečné odvedení vzdušné vlhkosti a tím pádem napomáhá tato střešní folie tomu, aby tepelná izolace pod folii zůstala dlouhodobě suchá. Hustá, výztužná mřížka je zárukou jednoduchého a bezpečného přikotvení folie na krokvích.
 
 

DELTA FOXXdeltafoxx_stresni_folie

Difuzně otevřená střešní folie pro dvouplášťové, zateplené, šikmé střechy. Mimořádně vhodná pro bedněné střechy. Ve spojením se systémovými doplňky lze s tímto typem folie dosáhnout vodotěsného podstřeší, protože je velmi odolná na mechanické poškození Využití nachází i u střech bez bednění, nebo jako podkladní pás pod krytiny přibíjené přímo na bednění. DELTA FOXX PLUS má navíc ještě integrované samolepicí okraje, které urychlují pokládku a zlepšují hydroizolační vlastnosti celého systému.
 
 

DELTA VENT Ndelta_vent_stresni_folie

Difúzně otevřená fólie Delta Vent N je učená pro dvouplášťové, nebedněné střechy, zateplené na celou výšku krokví. Vysoká difúzní schopnost tohoto typu folie umožní odvést veškerou vlhkost ze skladby střešní skladby a zaručuje tak, že tepelná izolace zůstane suchá. Díky kombinaci třívrstvého pásu, který obsahuje polypropylenové textilie a špičkový, vodotěsný film je pás neuvěřitelně lehký a manipulace s ním je velmi snadná a jednoduchá. Varianta DELTA VENT N PLUS má navíc ještě integrované lepící okraje.
 
 

DELTA TRELAdeltatrea_stresni_folie

DELTA TRELA je strukturovaná, dělící vrstva pro větrané i nevětrané šikmé střechy s falcovanou krytinou. Jedná se o vysoce difúzní nosný pás vycházející z materiálu Delta Vent S s nakašírovanou, polypropylénovou, strukturovanou rohoží ve tvaru nopů. Strukturovaná rohož působí jako drenážní vrstva a spolehlivě odvádí vlhkost.
 
 

DELTA VENT Sdeltavent_stresni_folie

Difúzně otevřená hydroizolace pro dvouplášťové, šikmé střechy, zateplené na celou výšku krokví, možnosti použití na bednění nebo i bez něho. Vysoký difúzní schopnost umožní rychlé odvedení vlhkosti mimo střešní skladbu. Folie DELTA VENT S také chrání tepelnou izolaci před zavátím sněhu a před deštěm.
 
 

DELTA MAXXdelta_max_stresni_folie

Difúzně otevřená, extrémně pevná hydroizolace DELTA MAXX určená pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Pro střechy s bedněním i bez bednění. Spodní, speciální, textilní vrstva dokáže pojmout extrémní množství vlhkosti, která je postupně odváděna směrem ven. Hlazená spodní strana fólie pro rychlejší pokládku a rastrovaný povrch pro snazší a přesnější řezání. Těsnící přesah bez spodní textilie po obou stranách pásu v šířce cca 5 mm chrání před vzlínáním vlhkosti. DELTA MAXX PLUS má navíc ještě integrované, lepící okraje.
 
 

DELTA MAXX TITAN

Difúzně otevřená, větrotěsná hydroizolace pro dvouplášťové, šikmé střechy bedněné i bez bednění, zateplené na celou výšku krokví. DELTA MAXX TITAN má integrovaný, samolepicí okraje. Hlazená spodní strana folie a rastrovaný povrch usnadňují pokládku, zajišťují vysokou pevnost a umožňuje extrémní odolnost při chození po latích.
 
 

DELTA FASSADEdelta_fasade_stresni_folie

Delta Fassade je vysoce UV odolný, difúzně otevřený izolační pás s lepícími okraji na obou stranách, pro ochranu zateplených fasád s obkladem, a s otevřenými spárami do šíře 50 mm. Delta Fassade Plus jsou optimálním řešením pro vytvoření větrotěsných fasádních konstrukcí při rekonstrukcích a jsou nejlepší volbou i pro kovové konstrukce.
 
 

DELTA MULTI-BANDdragofol_stresni_folie

Univerzální lepící páska s extrémní lepící silou, vyrobena z čistého akrylátu. Vysoce odolná proti stárnutí, pružná a ohebná. Použití najde v interiéru i exteriéru.
 
 

DELTA THANdelta_thann_stresni_folie

Univerzálně použitelné lepidlo Delta Than je vyráběno ze speciálního kaučuku a dodáváno v kartuších nebo „salámech“. Dosahuje nejvyšší spolehlivosti u napojení, ukončení a slepení. Pro exteriér.
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieCertifikátyMontážní návodyProhlášení o vlastnostech
DÖRKEN   
Střešní hydroizolační fólie
+
Parotěsné zábrany
Hydroizolace proti zem.vlhkos.   
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.