Nová zelená úsporám rok 2015 Druhá zelená | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Nová zelená úsporám pro rok 2015

Datum:16.1.2015

Na duben 2015 se připravuje další výzva pro rodinné domy. Podmínky přidělení dotace by měly zůstat stejné. Do podpory budou zařazena další opatření v oblasti C - dotace na zdroje tepla.
 
První výzva v programu Nová zelená úsporám určená pro bytové domy je připravována přibližně na březen 2015. Určena bude pro renovace existujících bytových domů v Praze a pro novostavby v pasivním standardu v celé ČR.
Renovace ostatních bytových domů z celé ČR, mimo území hlavního města Prahy, budou dotovány  z připravovaného Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), který by se měl otevřít v druhé půlce roku.
 
Státní fond životního prostředí předpokládá, že renovace bytových domů by mohla být podporována nevratnou dotací Nová zelená úsporám v kombinaci s úvěrem z programu Panel+.
 
Pro podání žádosti je nutné mít především odborný posudek (projektová dokumentace, energetický posudek), vyjádření stavebního úřadu, výpis  z katastru a další přílohy.
 
 Nabízíme Vám kompletní servis od vypracování posudku a žádosti vč. všech příloh. Spravování žádosti až do vyplacení dotace.
 
Stačí jen kontaktovat naše oddělení „Nová zelená úsporám v kostce“.
 
Ing. Marcela Kovářová - manažerka projektu, Smetanova 1484, 755 01 Vsetín
 
 

Další články

Rhepanol od firmy FDT pouze u Colemanu!

Firma FDT přesouvá své obchodní aktivity ze své české pobočky FDT ČR na své vybrané obchodní partnery v ČR. Stali jsme se tak exkluzivními partnery v České republice pro dodávky materiálu Rhepanol. Tedy Rhepanol - pouze u nás. celý článek

8.10.2014

Nový typ trapézového plechu již v naší nabídce!

Satjam doplnil stávající výrobní zařízení o zcela novou výrobní linku na trapézový plech s označením SAT18 N. celý článek

2.9.2014

Merx má certifikát B Roof (t3)

Pro všechny naše zákazníky pracující s fólií Merx máme skvělou zprávu. Merx prokázal svou velmi dobrou kvalitu a při zkouškách dne 21.5.2014 získal certifikát na klasifikaci střech vystavených působení vnějšího požáru na B ROOF (t3). celý článek

24.6.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.