Větrací hlavice a turbíny Edmonds | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

VĚTRACÍ HLAVICE

 
 
Větrací hlavice Edmonds jsou výrobkem australské firmy založené v roce 1934. V roce 1985 začíná s výrobou nejúspěšnějších turbín speciálně navržených pro použití na rodinných domech, které vychází z koncepce radiálního oběžného kola. Na rozdíl od turbín cibulového tvaru mají větší konstrukční stabilitu, vysoký sací výkon a vyměnitelná ložiska.
 
Firma nabízí velké množství turbín různého typu dle potřeb zákazníka.Jako základní materiál je použit hliník, který se povrchově upravuje tak, aby bylo možno turbíny barevně sladit se střešní krytinou.
 
Turbíny pracují na jednoduchém principu, kdy jsou roztáčeny za pomocí přírodní energie. Sací síla je ovlivněna větrem, podtlakem a prouděním teplého vzduchu z místnosti. Všechny tyto parametry ovlivňují sání a tím i množství vzduchu vyvedeného ven z objektu. V kombinaci s vhodnou regulací a správným způsobem montáže můžeme docílit vynikajících výsledků odvětrání a snížení možnosti přehřívání objektu.Výrobky mají  snadno vyměnitelná ložiska nevyžadující údržbu, proto je životnost celé turbíny prakticky neomezená.
 
Společnost Edmonds v poslední době začala vyrábět nové typy turbín s novou konstrukcí a s hlavicemi vyrobenými z velmi trvanlivého barevného nebo průhledného plastu, který je odolný proti UV záření a zvyšuje tak ještě více životnost celého výrobku.
 

 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.