Unikátní školení Eternit Dakora v prostorách Coleman S.I. vzdělávacích center | Coleman.cz - materiá

Eternit akademie v prostorách Coleman univerzity

Datum:2.3.2016

Vláknocementová krytina Eternit Dacora je na našem trhu známá více než 19 let. Stavebníci ji dlouhodobě vyhledávají pro její odolnost i nadčasový vzhled. Mnozí realizátoři střech proto přivítali jedinečnou možnost seznámit se specifiky pokládky této krytiny během Eternit Akademie 2016.
 
Společnost Creaton SEE je výhradním dodavatelem vláknocementové krytiny německé značky Eternit. Její zástupci si pro realizační společnosti, které se věnují kladení vláknocementové krytiny, připravili dvoudenní praktické školení v Praze a Ostravě s názvem ETERNIT AKADEMIE 2016. Záměrem bylo představit zásady správné realizace střech z maloplošné vláknocementové krytiny Eternit Dacora.
 
 
 
„Maloformátové cementové šablony mají v některých regionech dlouhodobou tradici. Dříve používaná azbestová vlákna pro zpevnění cementu byla nahrazena ekologickou variantou vysokopevnostních PVA vláken. Vzhledem k rozdílnému trendu využití podkrovních prostor dříve a nyní je v současné době nutné přizpůsobit pro vláknocementovou krytinu také správný návrh skladby střechy a vhodnou podkladní konstrukci.
Samotná pokládka vláknocementových šablon pak vyžaduje samozřejmě také řemeslnou zručnost pokrývače a dodržování předepsaných montážních postupů, což je v některých případech bohužel podceňováno. Pravidelné vzdělávání realizačních firem je tak pro bezchybnou pokládku a následnou dlouhou životnost vláknocementových střech zcela nezbytné“ říká Pavel Kaderka, technický manažer CREATON.
 
Důraz na praktické dovednosti
V každém městě bylo školení rozděleno do dvou turnusů. Podařilo se tak vytvořit přiměřeně velké pracovní skupiny, což ocenili i účastníci školení. Ti si také pochvalovali důraz na praktičnost a otevřenou diskusi o nejčastějších chybách při realizaci střech z vláknocementu.
 
Pro školení v Olomouci zvolila společnost Creaton unikátní vzdělávací prostory společnosti Coleman S.I.
 

Další články

Rhepanol od firmy FDT pouze u Colemanu!

Firma FDT přesouvá své obchodní aktivity ze své české pobočky FDT ČR na své vybrané obchodní partnery v ČR. Stali jsme se tak exkluzivními partnery v České republice pro dodávky materiálu Rhepanol. Tedy Rhepanol - pouze u nás. celý článek

8.10.2014

Nový typ trapézového plechu již v naší nabídce!

Satjam doplnil stávající výrobní zařízení o zcela novou výrobní linku na trapézový plech s označením SAT18 N. celý článek

2.9.2014

Merx má certifikát B Roof (t3)

Pro všechny naše zákazníky pracující s fólií Merx máme skvělou zprávu. Merx prokázal svou velmi dobrou kvalitu a při zkouškách dne 21.5.2014 získal certifikát na klasifikaci střech vystavených působení vnějšího požáru na B ROOF (t3). celý článek

24.6.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.