Firestone fólie EPDM | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Firestone fólie EPDM v nabídce Coleman S.I.

Datum:29.5.2019

Společnost Firestone vyvinula kompletní sortiment střešních produktů zahrnující EPDM membrány, lemování, lepidla, produkty QuickSeam, tmely, čisticí prostředky, vruty a další produkty související se střechou, aby vytvořila homogenní střešní systémy EPDM.
Každý komponent byl pečlivě vybrán, aby nabídl vlastnosti požadované projektem a aby byl slučitelný s různými konstrukcemi střechy.
 
System RubberCoverTM  EPDM používá minimální množství příslušenství a proto je obzvláště vhodný na izolaci malých střech obytných budov, verand, přístřešků, přístaveb, garáží, zahradních domků a balkónů.  
Fólie má výbornou odolnost vůči UV záření a ozónu, je stabilní za teploty od – 45°C do 130°C a také má výbornou odolnost vůči alkalickým dešťům.
Střechu lze provést s minimem spojů, popř. zcela bez spojů. Deklarovaná a testovaná životnost folie je větší než 50 let.
 
Tyto vlastnosti předurčují špičkovou folii Firestone RubberCoverTM EPDM pro široké spektrum instalací plochých střech všech typů s velikostí do 150m2.
 
 
Pro více informací či cenovou nabídku se neváhejte obrátit na našeho technika. Rád Vám řekne více.
 
nebo
tel.: 725 675 653 

Další články

Jak správně namontovat střešní vpusť s nástavcem?

Pokud aplikujete vpust na jednoplášťovou střechu, která je tvořena pouze hydroizolací a nosnou konstrukcí bez tepelné izolace, použijete pouze vpust, kterou nasunete na kanalizační potrubí, v němž by mělo být implementováno těsnění. celý článek

Stanislav Nohavica 14.1.2015

Dá se nějakým způsobem urychlit vysychání ploché střechy, když mi zateklo do polystyrenu.

Osazením aeračních komínků sice dosáhnete pozvolného vysychání, zde se ale jedná o horizont let. celý článek

Stanislav Nohavica 14.1.2015


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.