HENKEL | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

FASÁDY HENKEL

 značka Ceresit

Německá společnost HENKEL je celosvětově známá díky značkám kvalitních výrobků, které dodává na trh ve třech oblastech: prací a čistící prostředky (Persil, Silan, Bref), kosmetika (Schwarzkopf, Schauma, Syoss) a lepidla a stavební chemie (Loctite, Pattex, Ceresit).
Do poslední jmenované skupiny patří právě produkty pro zhotovení zateplených fasád. Jsou dodávány pod značkou CERESIT, která zahrnuje impregnační a penetrační nátěry (sjednocují podklad před aplikací další vrstvy), lepicí a stěrkové malty (sloužící k lepení desek z polystyrenu a minerální vlny či jako stěrka ujednocující podklad před aplikací omítek a nátěrů, může být vyztužena skelnou síťovinou), tenkovrstvé omítky (nabízené v různých variantách materiálu – silikon, silikát..., velikosti zrna, barev a finálního vzhledu – hlazená, rýhovaná atd.) a fasádní nátěry (nabízené v široké barevné škále), v neposlední řadě také speciální PU lepidlo na polystyren (CT 84 – pistolové nízkoexpanzní lepidlo pro lepení polystyrenových fasádních desek) a další výrobky. Použití systému produktů Henkel Ceresit dává vzniknout estetické a funkční fasádě, která bude sloužit po mnoho let.
 
impregnacni_penetracni_natery_ceresit_henkel 
impregnacni_natery_Ceresit
fasadni_natery_henkel_ceresit 
fasádní nátěry Ceresit
tenkovrstve_omitky_ceresit_henkel 
tenkovrstvé omítky
lepici_sterkove_malty_ceresit 
lepící a štěrkové malty
 
PU_polyuretanove_lepidlo_ceresit
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí. Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou položku.

 
Soubory ke stažení
KategorieBezpečnostní listyProhlášení o vlastnostech
HENKEL
+
+420 571 499 600
info@coleman.cz
Odběr novinek emailem

Naše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit vaši

Editace, odhlášení
facebook icon      linkedin icon   
Powered by Programia