Isola Šindel - asfaltové šindele | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády
isola_asfaltovy_sindel

ISOLA ŠINDEL

 
Isola a.s. je norská firma, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních střešních krytin, okapových systémů a dalších produktů pro stavebnictví. V nabídce společnosti Coleman S.I., a.s. tak můžete nalézt asfaltové šindele Isola, ocelové střešní tašky Isola Powertekk (Exclusive, Nordic, Tyri), okapový systém Isola a další.
 
Střešní šindele Isola jsou vyráběné z kvalitního asfaltu (na 1 m² šindele je použito minimálně 1300 g asfaltu) vyztuženého silnou skelnou vložkou, který je na povrchu chráněn před působením UV záření barevným minerálním posypem (břidlice).
 
ISOLA_sindel_asfasltovy
Velkou výhodou tohoto materiálu je jeho tvarová variabilita, takže se jím dají snadno pokrývat i komplikované plochy. Navíc se jedná o lehkou střešní krytinu, čímž se stává velmi vhodnou pro rekonstrukce – to je ještě umocněno možností pokládky na již stávající asfaltové krytiny bez nutnosti jejich předchozího odstranění. 
 
Asfaltové šindele se pokládají na plný záklop (dřevěné bednění), jednotlivé pláty se přitloukají hřebíky a díky velkým lepícím plochám se dokonale spojí, což se ještě podpoří následným působením tepelného záření. Tím vznikne souvislá vodotěsná vrstva, která střechu dokonale chrání před působením povětrnostních vlivů.
 
Asfaltové střešní šindele Isola můžeme vybírat v několika možných tvarech a barvách.
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.