Izrael | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Izrael

Datum:15.4.2015

Vítáme Vás! :-) 
 
Jsme rádi, že Vás zajímá jak se s námi podívat do Izraele. Níže naleznete podrobná pravidla celé akce, pokud Vám budou chybět nějaké informace, neváhejte se obrátit na naše obchodníky. Kontakty na ně naleznete ZDE
 
 
Pravidla věrnostního programu pro smluvní zákazníky: „Ochutnejte kvalitu“
 
 1. Věrnostní program „Ochutnejte kvalitu“ je určen pro firemní partnery, kteří obchodují se společností Coleman S.I., a.s., jsou registrovaní u příslušného živnostenského úřadu  jako osoby mající živnostenské oprávnění nebo jsou zapsáni u příslušného rejstříkového soudu v obchodním rejstříku a dodržují dohodnuté platební podmínky (dále jen „Firemní partner“).
 2. Trvání akce:
  1. Akce trvá od 1.4.2015 do 30.11.2015 a vztahuje se na nákupy vybraných materiálů ve všech obchodních centrech společnosti Coleman S.I., a.s. (mimo obchodní centrum Liberec a Šumperk).
  2. Do obratu za stanovené období budou zahrnuty všechny nákupy materiálů, které byly dodány a vyfakturovány v období trvání akce. 
  3. Vyhodnocení akce proběhne do 31.1.2016.
  4. VIP odměna ve formě zážitkové cesty bude uskutečněna do 30.6.2016.
  5. Základní odměna ve formě kurzu v Coleman Univerzitě 2016 bude čerpána od 1.1.2016 do 28.2.2016.
 3. Princip věrnostního programu: 
  1. Principem věrnostního programu je motivovat Firemní partnery k nákupu v prodejní síti Coleman S.I., a.s. 
  2. Akce slouží k podpoře prodeje vybraných materiálů: Alwitra, Bauder, Blix, Bramac, Cembrit, Cemix, Henkel, Den Braven, Dimos, Dörken, EBM (Eternit, Creaton), Fakro, HPI, HPM Tec, Icopal Vedag, IKO, Isola Powertekk, KVK Penopol, Lindab, Merx, Norton, Pascal, Prefa Aluminiumprodukte, Rhepanol, Rockwool, Ruukki, Saint Gobain Construction (vztahuje se na tyto materiály: Isover Multi Max 30, Multi Kombi, Unirol Profi, Uni, Unirol Plus, Orsik, Topsil, Domo Plus, Domo, Orset, Akustic Platte, Aku, Piano, Orset, Nerino, N, N/PP, T-N, T-P, TDPT, Tram EPS, Technické izolace, EPS, XPS), Satjam, SFS Intec, Styrotrade, Tondach, TopWet, Velux, Wuko, Zambelli.
  3. Firemním partnerům budou písemně stanoveny dva cíle obratu pro hodnocené období roku 2015. První cíl je nazván jako „Základní cíl“ a druhý cíl jako „VIP cíl“.  
  4. V případě splnění Základního cíle získává Firemní partner nárok na Základní odměnu.
  5. V případě splnění VIP cíle získává Firemní partner nárok na VIP odměnu.
  6. V případě, kdy Firemní partner získá VIP odměnu,  má právo výběru odměny, tedy buď Základní nebo VIP odměnu.
  7. Na odměnu mají nárok pouze Firemní partneři dodržující smluvené platební podmínky. 
 4. VIP odměna
  1. VIP odměnou bude zážitková cesta do Izraele.
  2. Cesta proběhne na jaře 2016, termín bude Firemním partnerům, kteří splnili VIP cíl, oznámen minimálně 2 měsíce před cestou.
  3. Společnost Coleman S.I., a.s. zajistí veškerou dopravu (letecky do Izraele, a dále autobusem po Izraeli), vstupy do muzeí,  ubytování a stravování (plná penze) a cestovní zdravotní pojištění.
  4. V případě zhoršení bezpečnostní situace v Izraeli  společnost Coleman S.I., a.s. nabídne jako VIP odměnu jinou destinaci.
  5. Společnost Coleman S.I., a.s. umožní Firemním partnerům, kteří splnili VIP cíl, dokoupit jedno místo pro svého partnera, partnerku za zvýhodněnou cenu.
 5. Základní odměna
  1. Základní odměnou je jeden kurz ve vzdělávacím programu Coleman univerzita 2016.
  2. Firemní partner si může vybrat kterýkoliv kurz dle katalogu Coleman univerzity 2016.
 6. Ostatní podmínky
  1. Odměny, které si Firemní partner neodebere v určených termínech, propadají ve prospěch organizátora věrnostního programu.
  2. Odměnu nelze čerpat ve formě peněžního plnění.
  3. Společnost Coleman S.I., a.s.  si vyhrazuje právo na změnu odměny a právo nevydat odměnu bez udání důvodu. Vymáhání odměn soudní cestou není přípustné. Tímto společnost Coleman S.I., a.s. nečiní návrh na uzavření smlouvy ani veřejnou nabídku. Společnost Coleman S.I., a.s. si vyhrazuje právo změnit kdykoliv podmínky akce nebo ji kdykoliv v jejím  průběhu ukončit.
Ve Vsetíně dne 30.3.2015
 
   

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.