Šeková knížka Coleman univerzity, aneb jak získat kurzy se slevou | Coleman.cz - materiály pro střec

Stipendium pro Coleman univerzitu

sleva_kurzy_coleman_univerzita
 
Všichni absolventi kurzů získají „Stipendium“ ve formě šekové knížky na nákup vybraných produktů od vybraných dodavatelů v celkové hodnotě minimálně 10.000 Kč.
 
Jednotlivé slevové šeky budou uplatnitelné pouze v prodejní síti Střecha speciál (společnosti Coleman S.I., a.s., DACHDECKER spol. s r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. a STAV-INVEST střešní systémy, s.r.o.). Coleman Stipendium je zajištěno ve spolupráci s vybranými dodavateli a musí se vždy uplatnit ještě před objednáním nebo současně s objednávkou zboží v pobočkách Střecha speciál (to platí i pro objednávky zaslané e-mailem).
 
Šeky nejsou přenositelné a uplatnit je může pouze firma, jejíž zaměstnanci úspěšně absolvovali kurz v Coleman univerzitě. Pobočka Střecha speciál má právo odmítnout přijetí šeku v případě, že firma neplní své platební podmínky nebo jiným způsobem porušuje smluvní podmínky vzájemné spolupráce. Podmínky uplatnění jednotlivých šeků se budou lišit podle dodavatele a budou uvedeny na každém jednotlivém šeku.
 
Šeky mají platnost do 20.12.2019. Stipendium na Coleman univerzitu je jedinečná příležitost, jak zajistit vzdělání svým zaměstnancům s možností vrácení investovaných prostředků zpět! Stipendium je určeno pro účastníky kurzů A až I.
 
Obecné podmínky získání stipendia v Coleman univerzitě jsou v uvedeny v Podmínkách přidělení stipendia v Coleman univerzitě.

Obecné podmínky získání stipendia v Coleman univerzitě

Neváhejte už ani vteřinu s objednávkou Vašeho kurzu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další články

Pokrývač expert

5-ti denní kurz, který Vás naučí řešit montáž základních i netradičních střešních krytin se zaměřením na zpracování detailů a užití moderních materiálů. celý článek

14.10.2014

Pokrývač plechových krytin

5-ti denní praktický kurz Vás naučí pracovat s nejrozšířenějšími průmyslově vyráběnými plechovými střešními krytinami. Naučíte se vyřešit správně detaily a vyvarovat se nejčastějších chyb. celý článek

2.10.2014

Izolatér plochých střech

Až 50% hydroizolačních střešních systémů vykazuje závažné vady způsobené neodbornou montáží. Máme pro Vás řešení. celý článek

1.10.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.