Katalog Řešení střech a fasád

V dnešní době se jistě jako my setkáváte často s nekvalitní prací, s nekvalitními řemeslníky a zejména s nekvalitními materiály. Rozhodli jsme se těm z Vás, kterým není lhostejné z jakých materiálů je postavena jejich stavba, podat pomocnou ruku a nabídnout přehledný katalog s řešením střech za použití materiálů, kterým věříme a které máme jako specialisté vyzkoušené a prověřené na desítkách realizací.


Práce s katalogem je velmi jednoduchá. Katalog je seřazen dle typu stavby (plochá střecha, šikmá střecha a fasáda). Dále naleznete u každé skladby několik základních informací, které Vám ulehčí rozhodování o výběru materiálu, např. informaci o délce záruky, předpokládané životnosti, bezpečného sklonu a orientační ceně (jedná se o cenu včetně DPH bez ceny práce). U každé vzorové skladby je tzv. číslo „setu“ (např. S-000528). Toto číslo můžete použít v konfigurátoru na našem eshopu (e.coleman.cz). Po zadání příslušných rozměrů získáte nacenění této skladby pro celou Vaši střechu. A to není vše, pokud budete chtít, můžete si v našem konfigurátoru nechat nacenit i další skladby a udělat si tak cenové srovnání i dalších skladeb. Samozřejmě, kdykoliv se můžete obrátit na našeho Coleman Specialistu, který Vám rád poradí.
  
Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru toho „správného“ materiálu a budeme se těšit, že Vám střecha vybraná dle našeho doporučení bude dlouho a dobře sloužit.
 

 
Nyní nahlédněte do našeho katalogu.
Pro lepší zobrazení klikněte na symbol čtverce v pravém dolním rohu okna 
 
 
 

 
Chcete mít katalog uložený ve svém počítači i pro pozdější využití nebo tisk?
Stáhněte si ho zdarma pomocí následujícího formuláře.
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.