Katalog Řešení střech a fasád

KVALITNÍ STŘECHA NA 1.POKUS 

 
Střecha musí být na prvním místě funkční, na druhém místě krásná a na třetím místě dlouhověká. Možná, že byste pořadí viděli jinak, ale každý parametr je Vámi očekávaný. Přesto se  mnoho střech opravuje již po krátké době a jejich majitelé platí horentní sumy, aby konečně měli střechu, která skutečně splňuje tyto 3 základní vlastnosti. Rozhodli jsme se všem, kdo chtějí kvalitní střechu na 1. pokus, pomoci formou názorného katalogu s řešením střech za použití materiálů, kterým věříme a které máme jako specialisté vyzkoušené a prověřené
na desítkách realizací.
 
Práce s katalogem je velmi jednoduchá. Katalog je seřazen dle typu konstrukce (plochá střecha, šikmá střecha a fasáda). U každé skladby naleznete 3 základní detaily v 3D, několik základních informací, které Vám ulehčí rozhodování o výběru materiálu, jako informaci o délce záruky, předpokládané životnosti, bezpečném sklonu a orientační ceně (jedná se o cenu včetně DPH bez ceny práce) a nakonec doplňkové materiály, které jsou důležité pro správné provedení všech detailů.
 
 

Každá vzorová skladba má své číslo (např. S-000528) a toto číslo můžete použít v konfigurátoru na našem e‑shopu (https://e.coleman.cz/konfigurator). Po zadání rozměrů střechy získáte okamžitě cenu zvolené skladby pro Vaši střechu, a to dokonce včetně ceny práce. Konfigurátor je navržen způsobem, který dobře znáte např. z vyhledávání hotelu nebo dovolené, proto můžete velmi jednoduše třídit, filtrovat a porovnávat jednotlivá řešení Vaší střechy.
 

 
Nyní nahlédněte do našeho katalogu.
Pro lepší zobrazení klikněte na symbol čtverce v pravém dolním rohu okna 
 
 
 

 

Chcete mít katalog uložený ve svém počítači i pro pozdější využití nebo tisk?
Stáhněte si ho zdarma pomocí následujícího formuláře.


DETAILY ZPRACOVÁNÍ

Pro projektanty a řemeslníky jsme připravili podrobnější rozpis řešení, která najdete v Katalogu řešení střech a fasád. Primárně se jedná o zpracování detailů. Ty už se ale do samotného katalogu nevešli, a hlavně je potřeba je mnohdy mít v digitální podobě. Především ve formátu DWG a PDF. Stahujte v následujícím odkazu zdarma.
 
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.