Klasické oxidované pásy | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

KLASICKÉ OXIDOVANÉ PÁSY klasicke_oxidovane_pasy

klasicke_oxidovane_pasy
 

Veškeré oxidované asfaltové pásy od společnosti Vedag koupíte na našem e-shopu 

vedag_asfaltove_pasy_vedag 
 

VEDATECT V13 - 
Podkladní a separační pás je asfaltový střešní pás s parametry dle EN 13707 a EN 13969. Standardně je oboustranně na povrchu opatřen pískováním. VEDATECT V13 pískovaný se používá jako přídavná, separační nebo ochranná vrstva v hydroizolačním souvrství střešního pláště.
 
VEDATECT R 330 - 
Podkladní a separační pás je asfaltová lepenka s nosnou nasákavou vložkou z impregnované strojní hadrové vložky s oboustrannou krycí vrstvou asfaltu do 1 mm. VEDATECT R 330 je nejlevnější lepenka typu R, která je určena pro podkladní, vyrovnávací, separační a ochranné vrstvy. Popřípadě jako nenáročná provizorní hydroizolace na dočasných objektech.
 
VEDAAG A 330 - 
Podkladní a separační pás. Asfaltová lepenka z nasákavé strojní hadrové vložky impregnované ropným asfaltem, bez krycí vrstvy asfaltu. Povrch je černé barvy, může být poprášen jemným minerálním posypem. VEDAG A 330 H je určen jako ochrana proti vzdušné vlhkosti (balení strojů…), eventuelně proti zemní vlhkosti a jako pomocná hydroizolační a separační vrstva. Používá se jako pomocný podkladní pás pod tvrdé krytiny, střešní pás provizorních staveb s krátkodobou dočasnou hydroizolační funkcí a nenáročná parotěsná zábrana. Nedoporučuje se jako podkladní pás pod asfaltové šindele. Při jakémkoliv použití je vždy nutno vzít v úvahu, že neošetřená nasákavá nosná vložka má tendenci se vlhkem vlnit.
 
Vedatect V60S4 mineral- 
 
 
Vedabit V60S35 mineral- 
 
 
VedaGlas G200S4 mineral- 
 
 
Vedatect  LV perforovaný- 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.