Parabit - osidované klasické pásy | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

KLASICKÉ OXIDOVANÉ PÁSYKVK_Parabit

 
 klasicke_oxidovane_pasy_parabit
Oxidované asfaltové pásy, tzv. klasické asfaltové pásy, jsou vyrobeny z oxidovaného asfaltu (asfalt upravený pro hydroizolační účely oxidací). Tyto pásy se vyznačují dobrou zpracovatelností, nižší elasticitou a plasticitou a velmi příznivou cenou.  Používají se převážně jako vodotěsné izolace méně náročných staveb, jako parotěsné a provizorní izolace proti srážkové vodě nebo jako separační vrstvy. V praxi se doporučuje tyto pásy zpracovávat pouze při teplotách vyšších než 5°C.
 
KVK Parabit nabízí 3 typy oxidovaných pásů:

Bitagit 

 
Hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné rohože a s povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem. 
Bitagit Dekor, asfaltový pás s nosnou vložkou ze skleněné rohože, na horním povrchu pokrytý hrubozrnným posypem a spalitelnou PP fólií o šířce 9 cm, na spodním povrchu opatřen spalitelnou fólií. 
 

Sklobit

 
Sklobit mineral, hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné tkaniny a s povrchovou úpravou jemnozrnným posypem. 
Sklobit Dekor, hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelné tkaniny a s povrchovou úpravou barevným hrubozrnným posypem. Na vrchní straně je provedena úprava krajů o šíři 8 - 10 cm z důvodu překrytí a spojování pásu natavením..

Parabit 

Parabit GS35/ GS40: Spodní asfaltový pás nebo parozábrana ve skladbách vícevrstvých vodotěsných izolací střech. Ve skladbách střech se zatěžovacími vrstvami.
Parabit V 30: Spodní asfaltový pás ve skladbách vícevrstvých vodotěsných izolací střech. Případně mezilehlý pás.
Parabit V S40: Spodní asfaltový pás ve skladbách vícevrstvých vodotěsných izolací střech. Případně mezilehlý pás.
Parabit V S35 bobina 50: Spodní asfaltový pás ve skladbách vícevrstvých vodotěsných izolací střech. Případně mezilehlý pás.
Parabit V S35: Asfaltový pás s nosnou vložkou ze skleněné rohože, na horním povrchu pokrytý jemnozrnným posypem a na spodním opatřen spalitelnou folií.
 
 
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.