Kvalitní pozinkované okapy, mistrovský střešní odvodňovací systém | Coleman.cz - materiály pro střec

Mistrovský střešní odvodňovací systém - v naší nabídce

Datum:18.8.2015

Střešní odvodňovací systémy z oceli se zinkovo-magnesiovým zušlechtěním a robustním barevným lakováním!

Specialistům na odvodnění střech z Dolního Bavorska se podařilo jejich inovativní Mistrovskou řadu výrobků opět rozšířit o další ještě kvalitnější variantu povrchové úpravy. „Robust“. Tak se jmenuje nejmladší přírůstek do rodiny výrobků, které přesvědčí nejen odolností a kvalitou, ale také z vizuálního a estetického hlediska.
 
Přechodem na nový materiál a nové výrobní postupy, které Zambelli vyvinula, nastavila na trhu se svým s Mistrovským systémem ze zinkově-magnesiově zušlechtěné oceli nová pravidla.
 
Vynikající řešení pro nejvyšší nároky
„Robust“ je kompletní systém pro nejvyšší nároky. Dodrží, co slíbí! Systém je vyráběn z ocelového pásu se zinkovo-magnesiovým zušlechtěním 120 g/m2, kterým je zaručena stálá antikorozní ochrana a to i v oblasti řezných hran a také lepší přilnavost vrchního krycího laku. Extrémně odolný oboustranný krycí lak (20 µm) na polyesterové bázi dělá výchozí materiál obzvláště odolným proti oděru a poškrábání (≥ 30 N dle EN 13523-12:2004). Tímto způsobem je účinně a trvale chráněn před mechanickým poškozením. Základní materiál – ocel, zajišťuje enormně vysokou pevnost. Umožňuje vysokou zátěž větrem a sněhem a i vysokou bezpečnost proti prasknutí a zároveň dobrou zpracovatelnost. Navíc je u tohoto materiálu v porovnání se zinkem, mědí a hliníkem menší délková roztažnost. O perfektní přilnavost mezi nosným materiálem a krycím lakem se stará oboustranná primární vrstva (5 µm). Dle EN10169-2 lakovaná ocel splňuje požadavky nejvyšší třídy stálosti barvy RUV 4 a tím je absolutně odolná proti povětrnostním vlivům – má tudíž vynikající vlastnosti pro to, aby se z ní vyráběly nadstandartní výrobky odvodnění střech, které zaručují dlouhou životnost.
 
Kompletní střešní odvodňovací systémy z jedné ruky
 
Pro venkovní použití za nejtvrdších podmínek vyvinutý výchozí materiál je inovativní novinkou firmy Voestalpine, Rakousko. Zambelli z něj ve vlastním výrobním procesu vyvinula obzvlášť odolný střešní odvodňovací systém, který se vyznačuje jednotnou povrchovou úpravou a barvou. Nyní je odvodňovací systém „robust“ distribuován i na českém a slovenském trhu. Mistrovský systém s barevným lakováním „robust“ je dodáván v barvách RAL 8014/Testa di Moro (tmavě hnědá), RAL 8017 (čokoládově hnědá), RAL 9005 (černá), RAL 7016 (antracitově šedá), RAL 8004 (měděno hnědá) a RAL 3009 (ocelově červená). Strukturovaný povrch je zároveň značkou a symbolem pro vysokou kvalitu výrobků s jednotným barevným tónem a stupněm lesku. Navíc se na střešní odvodňovací systémy „robust“ vztahuje 15-letá systémová záruka.

Certifikace a stálost

Kompletní výrobky odvodnění střech jsou v Zambelli vyráběny výhradně dle norem platných pro Německo a Evropu. Výrobce disponuje více než 35-letými zkušenostmi ve vývoji a výrobě střešních odvodňovacích systémů. Všechny materiály a výrobky procházejí přísným interním zkušebním systémem. Veškeré výrobní procesy a techniky jsou stále optimalizovány. Zpracovávané barevné a lehké materiály také vykazují pozitivní eko-bilanci. Zambelli management životního prostředí je certifikován dle DIN ISO 14001:2004, firemní management kvality dle DIN ISO 9001:2008.
 
Zásadní výhody tohoto systému?
 • nové materiály
 • nové postupy
 • kompletní systém
 • nejvyšší nároky
 • extrémně odolný proti otěru a poškrábání
 • chráněn před mechanickým poškozením
 • menší délková roztažnost
 • nejvyšší třída stálosti barvy
 • nadstandardní výrobky
 • dlouhá životnost
 • systémová 15-ti letá garance
 
 
kvalitni_okapy_zambelli 

Štítky

Další články

Rhepanol od firmy FDT pouze u Colemanu!

Firma FDT přesouvá své obchodní aktivity ze své české pobočky FDT ČR na své vybrané obchodní partnery v ČR. Stali jsme se tak exkluzivními partnery v České republice pro dodávky materiálu Rhepanol. Tedy Rhepanol - pouze u nás. celý článek

8.10.2014

Nový typ trapézového plechu již v naší nabídce!

Satjam doplnil stávající výrobní zařízení o zcela novou výrobní linku na trapézový plech s označením SAT18 N. celý článek

2.9.2014

Merx má certifikát B Roof (t3)

Pro všechny naše zákazníky pracující s fólií Merx máme skvělou zprávu. Merx prokázal svou velmi dobrou kvalitu a při zkouškách dne 21.5.2014 získal certifikát na klasifikaci střech vystavených působení vnějšího požáru na B ROOF (t3). celý článek

24.6.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.