MERX PVC folie | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Hydroizolační_fólie_Merx

Hydroizolační fólie 

MERX PVC 

MERX MK 15

Je střešní hydroizolační fólie o tloušťce 1,5 mm určená k vytváření jednovrstvých hydroizolací nejen plochých, ale za určitých okolností i šikmých střech. Fólii je možné použít i k hydroizolacím teras a balkonů, kde na fólii musí být aplikována ještě nášlapná vrstva dřevěného (dřevoplastového roštu) nebodlažba na plastových podložkách. Oproti asfaltovým pásům je Merx MK 15 snadněji prostupný pro vodní páry, je tedy ideální nejen k vytváření hydroizolací na novostavbách, ale i k rekonstrukcím stávajících plochých střech. Nároky na účinnost použitých parozábran mohou tedy být v případě použití fólie Merx nižší, než u hydroizolací asfaltovými pásy. Další výhodou oproti asfaltovým pásům je možnost aplikace pouze v jedné vrstvě i u střech s nízkým sklonem. Fólii je možné na střeše mechanicky kotvit, nebo přitěžovat kačírkem (oblázky frakce 16-32 mm) či dlaždicemi. Při přitížení musí být přitěžovací materiál od fólie oddělen separační geotextílií. Mechanické kotvení by se mělo provádět pouze kotvami k tomu určenými s dostatečnou odolností vůči korozi.

 
hydroizolacni_folie_merx 
 

MERX MK 12

Je střešní hydroizolační fólie o tloušťce 1,2 mm určená k vytváření jednovrstvých hydroizolací nejen plochých, ale za určitých okolností i šikmých střech. Fólii je možné použít i k hydroizolacím teras a balkonů, kde na fólii musí být aplikována ještě nášlapná vrstva dřevěného (dřevoplastového roštu) nebo dlažba na plastových podložkách. Oproti asfaltovým pásům je Merx MK 12 snadněji prostupný pro vodní páry, je tedy ideální nejen k vytváření hydroizolací na novostavbách, ale i k rekonstrukcím stávajících plochých střech. Nároky na účinnost použitých parozábran mohou tedy být v případě použití fólie Merx nižší, než u hydroizolací asfaltovými pásy. Další výhodou oproti asfaltovým pásům je možnost aplikace pouze v jedné vrstvě i u střech s nízkým sklonem. Fólii je možné na střeše mechanicky kotvit, nebo přitěžovat kačírkem (oblázky frakce 16-32 mm) či dlaždicemi. Při přitížení musí být přitěžovací materiál od fólie oddělen separační geotextílií. Mechanické kotvení by se mělo provádět pouze kotvami k tomu určenými s dostatečnou odolností vůči korozi.
 

 
hydroizolace_folie 

MERX B

Bazénová fólie Merx B je vysoce kvalitní, odolná, 100% vodotěsná zpevněná PVC fólie do bazénů, která při profesionální montáži zaručuje dlouhotrvající výkon a vynikající estetické vlastnosti. Fólie je jednobarevná v celé své tloušťce.
Používá se jak při výstavbě nových venkovních i vnitřních bazénů, tak i při rekonstrukci starších bazénů. Bazénová fólie je stabilizována proti UV záření a vykazuje vysokou stálost barevného odstínu. Má výbornou dlouhodobou rozměrovou stabilitu a vyznačuje se vynikající svařitelností. Fólie je odolná proti plísním, hnilobě a odpuzuje mikroorganismy. Fólie může být instalována na téměř jakýkoliv povrch a snadno se přizpůsobí všem bazénovým tvarům a konfiguracím. Výjimečné fyzikální a chemické vlastnosti bazénové fólie Merx B zaručují množství výhod, včetně vysoké odolnosti proti UV záření. To způsobuje, že vyžaduje jen standardní průběžnou údržbu, která vede k významným dlouhodobým úsporám nákladů. Díky tomu jsou fólie Merx B ideální volbou při rekonstrukci starých bazénů. Navíc Merx B zaručuje rozšířenou ochranu proti mechanickému otěru a opotřebení a vynikající vodotěsnost pro lepší životnost a trvanlivost. Fólie Merx B lze snadno aplikovat do bazénu jakéhokoliv tvaru, velikosti nebo typu. K bazénové fólii Merx B lze použít i protiskluzovou bazénovou fólii MERX BP, která je vyrobena z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny.

 
bazenova_folie_levně_kvalitni 
bazenova_folie 

 
Poskytujeme desetiletou záruku na vodotěsnost při dodržení technologického postupu montáže. 

Na webu www.merx-system.cz naleznete další podrobnosti (montážní návody apod.) k systému MERX.  

Pro další informace neváhejte přejít
na hlavní internetovou stránku

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.