NORTON | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády
stresni_folie_norton

STŘEŠNÍ FÓLIE SYSTÉM NORTON

 
Střešní systém Norton nabízí nekompromisní kvalitu za optimální cenu. Produkty systému Norton jsou vyráběny na nejmodernějších linkách renomovaných evropských výrobců. Norton klade důraz na detail. Nespornou výhodou je řada na první pohled drobných vylepšení, která významně pomáhají při realizaci nové či rekonstruované střechy.
 
 
 
 

STŘEŠNÍ FÓLIE NORTON

Systém Norton nabízí pojistné hydroizolace pro dvou a tříplášťové šikmé střechy, stejně tak pro provětrávané fasády (Norton XF). Pojistné hydroizolace kontaktní, pro pokládku na tepelnou izolaci a na bednění, nebo volně zavěšené (Norton Q, T). Fólie označené Plus mají samolepicí přesah pro zvýšení hydroizolační bezpečnosti spoje. Speciální materiál Norton Tf je strukturovaná dělicí vrstva pod falcované plechy. Mezi novější folie patří Norton X, který je vhodný na použití při vytváření vodotěsného podstřeší.
 
 
 
stresni_folie_norton
nortonx_stresni_folie_
stresni_folie_norton_X
stresni_folie_notnion_t 
stresni_folie_norton_role_usekle
 Norton Q, Q+  Norton X Norton T, T+
 
 stresni_folie_norton_TF
stresni_folie_norton_tf
 Norton Tf
 
  

DOPLŇKY NORTON

Kromě širokého sortimentu fólií zahrnuje nabídka systému Norton i lepící pásky a lepidlo pro jednotlivé druhy fólií, které přispívají k celkové těsnosti střešního systému.
 

 Přejít na samostatné stránky systému NORTON

www.norton-hq.cz

stresni_folie_norton 
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.