Odměny za nákupy střech, fasád a izolací - Coleman S.I. | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasád

Všechny pobočky - odměny za nákupy - akce Ochutnejte kvalitu

Datum:5.10.2015

 vernostni_program_ochutnejte_kvalitu
 
Pamatujete si na vyjmenovaná slova po S? My tak trochu a tyhle zrovna úplně přesně odpovídají tomu, co Vám chceme přinést pro měsíc říjen. Protože nechceme syslit, rozhodli jsme se Vám nasypat další várku dárečků, které dostanete na našich prodejnách při nákupu nad 1.500 Kč.
 
vernostni_program_strechy
 

Sytý sýrem? 

Nechceme sýčkovat, ale podzim bývá hodně sychravý. Jak říkají lidové pranostiky: "Teplé září, říjen se mračí." a jelikož září bylo ukázkové, jsme připraveni na velký šok. Abychom Vám tento šok zmírnili a trochu zpříjemnili zkracující se dny, připravili jsme si pro Vás sýr. Z malé farmy uprostřed Valašska, kde lišky dávají dobrou noc a krávy se pasou volně na lukách.
 
 odmeny_za_nakupy_ochutnejte_kvalitu
 
Malá rodinná farma ve Valašské Bystřici se nezaměřuje na kvantitu, nýbrž se pyšní kvalitou. Přímo na jejich stránkách se můžete dočíst: "Spolu s naší láskou k zemědělství, dobytku a krajině kolem nás jsme jako Sdružení podnikatelů začali budovat zemědělskou farmu se zaměřením na chov holštýnského skotu a produkci mléka. Celou dobu naší existence se snažíme rozvíjet, budovat a dobře obhospodařovat naši farmu a držet krok s tržním okolím.
 
darky_za_nakupy_coleman
 
Výstavba vlastní minimlékárny a následné zpracování mléka je toho důkazem. Rozhodli jsme se zpracovávat sami část produkce mléka a to až do podoby finálních produktů – sýrů. Máme cca 220ha pozemků, které obhospodařujeme v duchu ekologického hospodaření – tzn. bez použití chemických přípravků, hnojiv a jiných nepřírodních látek. Tento fakt se projevuje i v kvalitě našeho mléka a mléčných výrobků."
 
ochutnejte_kvalitu_za nakupy 
 
My Vám z farmy přinášíme sýr kořeněný, polotvrdý, který má hodně výraznou chuť. Výborně se hodí na rauty a studené obložené mísy a talíře. A nebo prostě jako chuťovka jen tak, když Vás přepadne náhlý hlad. :-) Přijďte si pro svojí malou sýrovou ochutnávku valašské přírody! Těšíme se na Vás na našich prodejnách.
 
 

Další články

Velux - výprodej oken, rolet a dalších - sleva až 80%

Vyprazdňujeme sklady. Akční cena na zboží Velux platí pouze do vyprodání zásob. celý článek

1.3.2016

Satjam - Bond Metalic - 1/3 střechy zdarma

Pokud je pro vás lehká plechová krytina ten správný výběr, tak neváhejte. celý článek

25.9.2015

IKO - asfaltové šindele - pivo zdarma

Objednejte si asfaltové šindele IKO a vychutnejte si po práci výborné pivo. celý článek

8.6.2015


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.