Ohýbačka plechu Dimos | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Ohýbačka plechu Dimos

Datum:1.10.2015

Ohýbačkyohybacka_plechu_dimos

Pokud pracujete jako pokrývač či klempíř, musíte ohýbat, řezat a lemovat ocelové, hliníkové, měděné a zinkové plechy. Proto potřebujete vybavení, které vám nabídne požadovanou efektivitu, komfort a kvalitu. Ohýbačky společnosti DIMOS a jejich příslušenství vaše požadavky beze zbytku splní. 
 

Kompletní řada ohýbacích strojů pro pokrývače a klempíře do dílny i na stavbu.

Společnost DIMOS nabízí široký sortiment špičkových a velmi kvalitních ohýbaček pro pokrývače a klempíře, které splní všechny vaše požadavky. Pokud hledáte efektivní, komfortní a kvalitní konstrukci, pak jsou naše ohýbací stroje pro dílnu i stavbu ideálním řešením. Zjistíte, že u nás najdete ideální ohýbací stroj pro veškeré své činnosti.
 

Dílenské ohýbačky, navržené pokrývači pro pokrývače

Společnost DIMOS vyvinula dílenské ohýbací stroje pro pokrývače a klempíře, včetně příslušenství a nástaveb, které lze použít na všech ohýbačkách a zvýšit tak jejich univerzálnost. Tyto ohýbačky splní veškeré vaše požadavky. Společnost DIMOS nabízí široký sortiment dílenských ohýbacích strojů, které lze využít při ohýbání, řezání a lemování plechů. Veškeré ohýbačky disponují vyspělými technickými možnostmi, které pokrývačům a klempířům usnadňují práci. 
 

Ohýbačky na stavbu, navržené pokrývači pro pokrývače 

Společnost DIMOS nabízí ohýbací stroje pro pokrývače a klempíře pro použití přímo na stavbě. Tyto stroje jsou upravené pro snadný převoz. Ohýbačky jsou vybaveny zařízením Rotalame a spolu s návalkovými stroji jsou zcela nezávislé a univerzální.
 
Pro více informací o ohýbačkách plechu Dimos se neváhejte obrátit na nejbližší pobočku Coleman S.I.
 
 

Štítky

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.