Okapy a svody - ceník a nabídka | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

OKAPY A SVODY

 
K dokonalé funkčnosti každé střechy patří i správný okapový systém. V současné době se na trhu vyskytuje nepřeberné množství materiálů a typů okapních prvků. Počínaje klasickými plechovými, přes různé slitiny kovů, plastové, hliníkové okapy či kombinace kovu a plastu.
 

Okapy kovové 

Pozink - patří k cenově nejdostupnějším materiálům, tento typ plechu však vyžaduje povrchovou úpravu, která chrání plech před povětrnostními podmínkami. Tato vrstva se musí postupem času obnovovat.
Titanzinek, měď - tyto typy materiálu již patří do vyšší cenové relace než pozink. Je to zejména kvůli jejich odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Nepožadují totiž žádnou povrchovou úpravu ani žádné další povrchové úpravy. Působením povětrnostních podmínek mění postupem času svůj vzhled, při čemž se jejich vlastnosti nemění.
 

Okapy poplastované

Jde o hluboce žárově pozinkovaný ocelový plech, po pasivaci opatřený základním nátěrem a navíc ještě vrstvou plastu. To vše je vytvrzeno v peci. Použitý materiál výborným způsobem kombinuje vlastnosti oceli a plastu. U oceli zejména její pevnost, houževnatost a tepelná stabilita. U plastu potom odolnost proti korozi a barevná stálost.
 

Materiálové dělení naší nabídky 

Plastové Ocelové poplastované Ocelové lakované Ocelové pozinkované  Ocelové pozinkované lakované  Měděné  Hliníkové  Titanzinkové  Doplňky
Bramac  Satjam  Ruukki  Ocelové pozinkované  Bramac  Okapy měděné  Prefa  Okapy titanzinkové  Vyhřívání okapů
         Lindab        
         Okapy pozinkované lakované        
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.