Pascal rozdělení pásů | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Pascal rozdělení pásů

Datum:22.3.2016

Rozdělení a použití asfaltových pásů
 
Klíč k názvosloví:
PV - Polyesterová rohož jako vložka
G - Skelná tkanina jako vložka 
S - Svařitelný 
-15 - odolný do -15°C
-25 - odolný do  -25°C

 
PASCAL ORIGINAL PV S5 -25 přírodní/červenýpřejít na položku
PASCAL ORIGINAL PV S4 -25 přírodní/červenýpřejít na položku
Asfaltový SBS modifikovaný pás vhodný k natavení s vložkou z polyesterové rohože a břidličným posypem. Pás je určen jako finální (vrchní) vrstva hydroizolačního souvrství střešního pláště s vysokými požadavky na tažnost, mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Aplikuje se plnoplošným natavením plamenem.

PASCAL ORIGINAL PV S4 -15 mineral přejít na položku
Asfaltový SBS modifikovaný pás vhodný k natavení s vložkou z polyesterové rohože a jemným minerálním posypem. Pás je určen jako podkladní vrstva hydroizolačního souvrství střešního pláště s vysokými požadavky na tažnost a mechanickou odolnost, zejména pro místa střešních dilatací. Aplikuje se bodovým nebo plnoplošným natavením plamenem na vhodný podklad.  

PASCAL ORIGINAL G S4 -25 mineral - přejít na položku
Asfaltový SBS modifikovaný pás vhodný k natavení s vložkou ze skelné tkaniny a jemným minerálním posypem. Pás je určen jako podkladní vrstva hydroizolačního souvrství střešního pláště s vysokými požadavky na mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Pás se aplikuje plnoplošným nebo bodovým natavením plamenem na vhodný podklad, nebo mechanickým kotvením do podkladu vhodného pro kotvení.

PASCAL ORIGINAL G S4 -15 mineral - přejít na položku
Asfaltový SBS modifikovaný pás vhodný k natavení s vložkou ze skelné tkaniny a jemným minerálním posypem. Pás je určen jako podkladní vrstva hydroizolačního souvrství střešního pláště s vysokými požadavky na mechanickou odolnost. Pás se aplikuje plnoplošným nebo bodovým natavením plamenem na vhodný podklad, nebo mechanickým kotvením do podkladu vhodného pro kotvení.
 
PASCAL SOLO S5-25 červený - přejít k položce
Pásy Pascal Solo jsou určeny pro jednovrstvé, mechanicky kotvené hydroizolace plochých a šikmých střech od sklonu 3°. Vynikající pro sanace i novostavby. 
 
PASCAL SUPERFIX S30-25 - přejít k položce
 Samolepicí asfaltový pás vhodný pro pokládku na podklad z pěnového polystyrenu. Jedná se o podkladní pás, v kombinaci s finálními pásy Pascal je určen pro vytvoření hydroizolačních povlaků plochých střech s tepelnou izolací z pěnového polystyrenu. Pás v kombinaci s polystyrenem nahrazuje tzv. kašírovaný polystyren, výhoda oproti klasickému polystyrenu je v minimalizaci příčných spojů v podkladní hydroizolační vrstvě.
 
Kompletní nabídka asfaltových pásů Pascal - zde
 

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.