Asfaltové modifikované pásy - Pascal | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Asfaltové_pásy

Asfaltové pásy PASCAL

 

 Asfaltové pásy Pascal naleznete v našem e-shopu

 
 
asfaltový_pás
 
 
Značka PASCAL je na stavebním trhu již od roku 2007.
Asfaltové pásy PASCAL jsou kvalitní hydroizolační pásy z prvotřídního asfaltu modifikovaného kaučukem SBS. Jsou vyvíjeny a testovány nejmodernějšími technologickými postupy. Je kladen důraz především na kvalitu pásů a na jejich bezchybnou funkčnost ve všech skladbách. Jsou vyráběny pod přísnou kontrolou, kterou provádějí zkušení a certifikovaní odborníci.
V nabídce značky PASCAL naleznete pásy pro izolaci střešního pláště, ale také izolaci spodní stavby. Mezi tyto výrobky patří jak vrchní hydroizolační pásy PASCAL s posypem z drcené břidlice, tak mezilehlé černé pásy, případně i speciální hydroizolační pás PASCAL SOLO, určený pro vytvoření hydroizolace střech se sklonem od 3°. Dále jsou k dispozici kašírované polystyrénové dílce a mnoho dalšího. Kompletní informace o výrobcích naleznete na www.pascal-system.cz 
 

Pásy Pascal Solo jsou určeny pro jednovrstvé, mechanicky kotvené hydroizolace plochých a šikmých střech od sklonu 3°. Vynikající pro sanace i novostavby. Technické listy ke stažení ZDE (přírodní) (červený) .
 

 
Je soubor asfaltových hydroizolačních pásů jak finálních (horních) s nosnou vložkou z polyesterového rouna a ochranným posypem drcenou břidlicí, tak podkladních s nosnou vložkou ze skelné tkaniny (určeny pro kotvení i natavení) nebo z polyesterového rouna používaných zejména jako dilatační. Finální pásy Pascal Original v kombinaci s podkladními pásy Pascal Originál tvoří kvalitní, trvanlivou a odolnou hydroizolaci střech. Podkladní pásy jsou vhodné i pro vytváření izolací proti vodě ve spodní stavbě. Technické listy ke stažení ZDE.
 

 
Tyto hydroizolační pásy jsou určeny jako finální pásy dvouvrstvých hydroizolačních systémů plochých střech. Pásy mají nižší stupeň modifikace, jsou tak vhodné pro méně náročné aplikace. Technické listy ZDE (vyberte si typ v tabulce).
 

 
Samolepicí asfaltový pás vhodný pro pokládku na podklad z pěnového polystyrenu. Jedná se o podkladní pás, v kombinaci s finálními pásy Pascal je určen pro vytvoření hydroizolačních povlaků plochých střech s tepelnou izolací s pěnového polystyrenu. Pás v kombinaci s polystyrenem nahrazuje tzv. kašírovaný polystyren, výhoda oproti klasickému polystyrenu je v minimalizaci příčných spojů v podkladní hydroizolační vrstvě. Technický list ke stažení ZDE
 

 
Jsou pásy vhodné v kombinaci s podkladními pásy Pascal k vytváření hydroizolačních povlaků plochých střech tam, kde je vyžadována klasifikace skladby Broof (t3). Více v technických listech ZDE - (PV S42-25) (PV S52-25).
 

 
Jsou výrobky vhodné k vytváření parotěsných zábran v plochých střechách a v kombinaci s podkladními pásy Pascal jsou určeny k vytváření protiradonových bariér ve spodních stavbách. Jde rovněž o SBS modifikované pásy, nosnou vložku tvoří kovová vložka v kombinaci se skelným rounem. Technický list ZDE.
 

 
Je označení pro kašírované polystyrenové desky a klíny. Jde o kombinaci pásů jak oxidovaných, tak modifikovaných s pěnovým polystyrenem EPS (100 S, 150 S, 200 S). Klíny se využívají zejména tam, kde není možné mechanicky kotvit a je nutné nové vrstvy tepelné izolace a hydroizolace k podkladu přilepit. O možnosti a vhodnosti lepení (popřípadě odoplnění montáže o vhodný způsob další stabilizace) by měl vždy rozhodnout projektant nebo statik. Podklady ke stažení ZDE.
 

 

Přejděte na vlastní internetové stránky
www.pascal-system.cz

asfaltovy_pas_pascal_web 
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.