Plastová břidlice Ekoternit | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády
Plastová střešní krytina EKOternit je vyráběna z recyklovaného plastu. Díky tomu se naše střešní krytina vyznačuje vysokou odolností jak proti povětrnostním vlivům, tak i mechanickému poškození a je prakticky nerozbitná. Vstupní materiál (recyklovaný plast) v procesu výroby střešní krytiny dále zušlechťujeme přidáváním různých aditiv, které zaručují u výrobku stálobarevnost, ochranu před UV zářením a dlouhou životnost. Mimo jiné krytina EKOternit tlumí hluk, odolává slunci, větru, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot. Krytina se po položení na střechu vlivem tepla dotvaruje podle podkladu čímž se střeše dokonale přizpůsobí. Díky vysoké tvárnosti lze krytinu navíc velmi úspěšně použít u půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování.
Střešní krytina je vhodná na rodinné domy, pergoly, haly, garáže i průmyslové objekty. Svým vzhledem věrně imituje přírodní břidlici.
 
 
Výhody krytiny:
 
 Záruka 22 let  Pěkný vzhled Bezúdržbová 
 Poskytujeme záruku 22 let.  EKOternit imituje přírodní břidlici.  Není potřeba dalšího ošetření.
     
 Lehká  Stálobarevná  Nerozbitná
 Nezatěžuje zbytečně krovy.  Krytina je odolná vůči UV záření.  Krytina je stále pružná a pochůzná.
 
 
Technické vlastnosti krytiny EKOternit 
Požární odolnost: skupina E
Životnost: je předpokládaná vysoká životnost a to více jak 30 let
Minimální sklon střechy: 20° - 25°
Použitelnost: veškeré celobedněné střešní konstrukce
Barva: černá/antracit 
 
 
 
EKOternit EB1 – Výrazný vzorek
Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasický tvar střešní krytiny.  Tvarem vychází z České osvědčené tradice a patří mezi náš nejrozšířenější výrobek. Výrazný vzorek dodává střešní krytině oslňující vzhled. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru. 
Plastová břidlice Ekoternit
 
 
 
EKOternit EB2 – Zvětšená velikost 
Zvětšená verze krytiny EB1 se stejným oslňujícím vzhledem. Tento vzor se liší od EB1 především svou velikostí a hmotností. Tvarem taktéž vychází z české osvědčené tradice a spolu s EB1 patří mezi náš nejrozšířenější výrobek. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.
Plastová břidlice Ekoternit
 
 
 
 
EKOternit EB3 – Premium tradiční obdélník 
Tato krytina propůjčí vaší střeše nadčasový vhled. Jedná se o působivé řešení pro novostavby a moderní rodinné domy. Toto provedení ocení každý zákazník, který chce pro svůj dům víc a to za použití přiměřených finančních prostředků. EKOternit Premium EB3 tradiční obdélník zcela vyniká v hodnocení poměru cena/výkon.
Plastová břidlice Ekoternit
 
 
 
EKOternit EB4 – Premium šupina 
Tento náš výrobek vás zcela ohromí způsobem jakým věrně imituje přírodní břidlici. Je vhodná vždy, když je potřeba dodat střeše nádech starých časů. EKOternit Premium EB4 šupina vykouzlí úžasný vzhled na všech historických budovách, roubených staveních, altánech či na památkových objektech.
Plastová břidlice Ekoternit
 
 
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.