Pronájem školících prostor pro řemeslníky, firmy, tesaře, klempíře či izolatéry | Coleman.cz - mater

Pronájem školících prostor

Datum:19.1.2016

Firma Coleman S.I., a.s. Vám nabízí možnost využít své školící prostory pro proškolení Vašich zaměstnanců nebo našich společných obchodních partnerů.
V současné době nabízíme školící prostory v Ostravě a v Olomouci ve kterých v nepravidelných termínech probíhají kurzy Coleman Univerzity.
 
Ve školících prostorách je k dispozici veškeré nářadí, po dohodě Vám zajistíme materiál, případně občerstvení apod.
 

K pronájmu nabízíme tyto prostory

Ostrava:
V prostorách našeho obchodního centra probíhají klempířské kurzy. Pro Vaše školení zde máte k dispozici školící místnost včetně dataprojektoru, modely střech a veškeré nářadí nutné pro praktické ukázky práce s plechem a klempířskými výrobky. Na modelech střech lze samozřejmě provádět praktické ukázky všech typů krytin. Rovněž se dají dělat ukázky montáže různých doplňků, detailů apod.
 
 prostory_pro_klempire_ostrava  pronájem_vzdelávacích_prosotr_ostrava_remeslníci
 
 
Olomouc:
V prostorách našeho obchodního centra je k dispozici školící místnost, dále jsou k dispozici v blízkosti našeho OC Olomouc prostory pro praktické kurzy. V těchto prostorách je 12 modelů střech, na kterých probíhají pokrývačské kurzy zaměřené na pokládku skládaných krytin nebo plechových krytin. Na těchto modelech střech lze samozřejmě dělat ukázky pokládky všech typů krytin, detailů atd. K dispozici je kvalitní nářadí nutné pro montáž různých typů krytin. 
 
 olomouc_pronajem_prostor_pro_firmy  zkušební dílny pro tesaře
 
V Olomouci nově probíhají i kurzy hydroizolací střech a spodní stavby za použití PVC folií a asfaltových pásů. K dispozici je připraveno 6 modelů plochých střech respektive spodní stavby. Pro každé pracoviště je připravena vlastní sada kvalitního nářadí (plynové hořáky, horkovzdušné pistole, aku vrtačky, profesionální nože atd.). Účastníci kurzů se učí toto nářadí správně používat a získávají praktické znalosti ze správného technologického postupu při zpracování PVC folií a asfaltových pásů. Důraz se klade na detaily, tedy řešení prostupů, rohů vnitřních i vnějších, atyk, napojování atd. 
 
Prostory v Olomouci jsou rovněž připraveny pro tesařské kurzy. K dispozici je nářadí od tesařských kladívek až po motorovou pilu. Prostě kompletní nářadí pro tesařské práce.
 
 izolaterska zkusebni dilna olomouc  školící prostory pro tesaře olomouc
 
 Ve všech školících místnostech je samozřejmě k dispozici sociální zařízení a po dohodě jsme schopni zajistit nejen materiály ke školícím účelům, ale i občerstvení apod. 
 
Cena za jednodenní pronájem je 5.000,- Kč.
V případě zájmu kontaktujte přímo ředitele příslušného obchodního centra, která s Vámi dojedná případný termín Vašeho školení. 
Kontakt - Ostrava
Kontakt - Olomouc
 
Těšíme se na Vás
Váš Coleman tým
 
Více o Coleman univerzitě naleznete zde 
 
 
 

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.