Střešní okna Roto | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

STŘEŠNÍ OKNA ROTOstresni_okna_roto

 
Střešní okna od společnosti Roto nabízejí řešení pro každé podkroví a uspokojí rozmanitá přání a požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Vynikají svou kvalitou a výbornými tepelnými vlastnostmi. V nabídce jsou doplněny širokou škálou příslušenství od zastiňujících prvků až po elektrické ovládání. Samozřejmostí jsou montážní doplňky (lemování, montážní límec, sada pro vnější napojení…).
 
Základní rozdělení střešních oken Roto je dle použitého materiálu (dřevo, plast) a dále dle způsobu otvírání (kyvné, výklopné/kyvné a výsuvně kyvné). Vybírat můžeme okna a lemování zateplená a nezateplená. V neposlední řadě řešíme typ zasklení a od něj odvozené tepelné vlastnosti okna, barvu rámu a materiál oplechování (standardně hliník antracitové barvy, v nabídce ale také měď a titanzinek, případně hliník v jiné barvě).
 
Střešní okna Roto jsou vyráběná v různých velikostech, pomocí určitého typu lemování se dají kombinovat do sestav nebo doplnit fasádními okny. Sortiment je dále doplněn o střešní světlíky, zateplené střešní výlezy, okny pro odvod kouře, fasádní okna či bezpečnostní únikový výlez.
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieMontážní návodyProhlášení o vlastnostech
ROTO
+
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.