Ocelová velkoformátová i maloformátová střešní krytina Ruukki | Coleman.cz - materiály pro střechy a

Ruukki_plechove_krytiny

OCELOVÉ KRYTINY

 
Společnost Ruukki byla ve Finsku založena v roce 1960, dnes své výrobky prodává ve více jak 20 zemích. Od roku 1991 má firma zastoupení i v České republice.
Střešní krytiny od firmy Ruukki jsou vyráběny profilováním povrchově upraveného ocelového plechu. Výchozí surovinou je ocel nejvyšší kvality, u které je záruka vynikající životnosti. Povrchová vrstva je tvořena žárově pozinkovaným, poplastovaným plechem tloušťky 0,5 mm s povrchovou úpravou na obou stranách. Díky kombinaci těchto dvou materiálů vzniká pevnější, tepelně stabilnější krytina s vysokou odolností proti korozi a barevnou stálostí. V nabídce jsou povrchové úpravy Polyester, Pural Matt embossed, Pural Matt, Purex a Aluzinek.
Předností ocelové krytiny Ruukki je také její malá hmotnost, v porovnání s těžkou taškovou krytinou je až desetkrát lehčí.
Kromě střešní krytiny vyrábí firma Ruukki i kompletní okapový systém a kompletní sortiment příslušenství (lemování, úžlabí, hřebenáče, šroubky…), které vytváří ucelený střešní systém.
 
Ruukki_ocelova_krytina_plechova 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.