Satjam obdržel ocenění Česká kvalita | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Gratulujeme našemu dodavateli - společnosti Satjam

Datum:20.11.2015

satjam_plechova_krytina_oceneniZ mimořádného úspěchu se v těchto dnech těší společnost SATJAM. Během slavnostního galavečera 10. listopadu 2015 získali ocenění Česká kvalita. To je každoročně udíleno vybraným firmám za nejkvalitnější produkty a služby nabízené na tuzemském trhu. Česká kvalita je totiž od roku 2002 národním programem kvality vlády právě na podporu těchto výjimečných výrobků.
 
Mezi ně patří naše krytiny SATJAM Grande, SATJAM Roof, SATJAM Bond, SATJAM Rapid a letošní novinka SATJAM Trend.
 
Cenu Česká kvalita si letos v oblasti stavebnictví zasloužil pouze SATJAM a jen jedna další firma. Výrobků s pečetí „Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu“ je tak na českém trhu stále poskromnu. O to důležitější tak získání této ceny je nejen pro SATJAM, ale i naše obchodní partnery a samozřejmě též koncové zákazníky. Jak během vyhlašování několikrát zaznělo, ocenění Česká kvalita není jen důkazem kvality, ale rovněž bezpečnosti výrobků. A těch nebezpečných, které jsou hlášeny do evropské databáze RAPEX, neustále přibývá – přitom 9 z 10 závadných představuje vážné riziko pro zdraví nebo život. Logo Česká kvalita garantuje, že oceněné výrobky jsou naprosto v pořádku.
 
Aby krytiny SATJAM, stejně jako další výrobky označené coby Česká kvalita,  mohly tuto známku nést, musely nejprve projít náročnými testy sladěnými s evropskými normami. Tyto prověrky v akreditovaných zkušebnách zkoumaly vlastnosti produktů, poté následoval spotřebitelský průzkum. Ani tak nebylo udělení ocenění automatické – za programem stojí garanti v řídicím výboru, který je složen ze zástupců spotřebitelských organizací, podnikatelských svazů, orgánů státní správy, Rady kvality ČR a České společnosti pro jakost.
 
Samotný galavečer se konal pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana, předsedy Senátu PČR Milana Štěcha, předsedy Poslanecké sněmovny PČR Jana Hamáčka, předsedy vlády Bohuslava Sobotky, ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka a místopředsedy Senátu PČR Přemysla Sobotky. I tato jména na klíčových státních funkcích podtrhují význam programu.
 
Věříme, že ocenění Česká kvalita je výjimečné a zavazující. Těšíme se z toho, že i nadále budou krytiny SATJAM navrhovány a vyráběny tak, aby přinášely stabilní, bezpečné a ekonomické řešení střechy s dlouhou životností, kterou můžeme zákazníkům garantovat v programu SATJAM Záruka Plus.
 
Seznam se značkou Česká kvalita i další užitečné informace jsou přístupné na webu www.ceskakvalita.cz.
 
ceska_kvalita_satjam 

Další články

Rhepanol od firmy FDT pouze u Colemanu!

Firma FDT přesouvá své obchodní aktivity ze své české pobočky FDT ČR na své vybrané obchodní partnery v ČR. Stali jsme se tak exkluzivními partnery v České republice pro dodávky materiálu Rhepanol. Tedy Rhepanol - pouze u nás. celý článek

8.10.2014

Nový typ trapézového plechu již v naší nabídce!

Satjam doplnil stávající výrobní zařízení o zcela novou výrobní linku na trapézový plech s označením SAT18 N. celý článek

2.9.2014

Merx má certifikát B Roof (t3)

Pro všechny naše zákazníky pracující s fólií Merx máme skvělou zprávu. Merx prokázal svou velmi dobrou kvalitu a při zkouškách dne 21.5.2014 získal certifikát na klasifikaci střech vystavených působení vnějšího požáru na B ROOF (t3). celý článek

24.6.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.