Plechový šindel Satjam | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Plechový šindel se stal skutečností - novinka na trhu

Datum:7.8.2015

Výstavba srubových staveb a klasických dřevostaveb, s použitím přírodního dřeva, je stále populárnější po celém území České republiky, i když nejčastěji se s ní můžeme setkat v horských a podhorských oblastech. Všechny tyto stavby disponují charakteristickým architektonickým řešením, a to platí i pro střechy. Na těchto stavbách preferujeme spíše klasický vzhled. A nyní je možné typickou krytinu v tradičním horském stylu najít i v plechovém provedení.
 
Na trh totiž přichází SATJAM Šindel.
 
Design respektuje tradiční vzhled. Při vývoji této střešní krytiny SATJAM v oblasti designu nevymýšlel nic nového. Vzhled střešní krytiny byl inspirován tradiční horskou a podhorskou architekturou. A právě propojení této architektury společně s vysoce kvalitní výrobou střešních krytin SATJAM si jistě najde nemalý počet zákazníků. Kvalitní plech vydrží náročné podmínky SATJAM Šindel je dalším druhem maloformátové střešní krytiny nabízené fi rmou SATJAM. Jako výrobní surovina je využíván vysoce jakostní ocelový pozinkovaný plech. Povrchová úprava může být ve dvou variantách provedení - Satpur a Purmat®. Satpur je lesklá povrchová úprava na bázi polyuretanu a nabízí vysokou ochranu proti mechanickému poškození. Nabízena je ve třech barevných variantách. Povrchová úprava Purmat® byla speciálně pro SATJAM vyvinutá v laboratořích fi rmy ArcelorMittal. Disponuje nadstandardní odolností proti korozi, UV záření i proti mechanickému poškození. Tato povrchová úprava je nabízena ve čtyřech barevných variantách.
 
     
 
 
 
 
Samozřejmě nově i v nabídce Coleman S.I.
 
 Neváhejte se na nás obrátit na nejbližším obchodním centu, nebo přejít rovnou do e-shopu.
 
 

Další články

PUREX - nová česká střecha ze skandinávské oceli

Nově v nabídce se zárukou 40 let! celý článek

3.6.2015

Nedělejte kompromisy

Nedělejte kompromisy – nyní prémie až 6000 Kč za nákup střešních plastový oken v dekoru celý článek

2.4.2015

To nejlepší z Austrálie!

Toto je příběh dvou mladých mužů s velkou vizí, kteří pracovali ve zcela rozdílných oborech a oba dosáhli zaslouženého celosvětového úspěchu. Naším cílem je nabídnout Vám kvalitu bez kompromisu ! celý článek

24.2.2015


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.