Střešní krytiny Satjam, Plechová krytina Satjam, Střecha plech | Coleman.cz - materiály pro střechy

satjam_stresni_krytina

STŘEŠNÍ KRYTINY

Společnost Satjam působí na českém trhu od roku 1995 jako dodavatel lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a dalších doplňků používaných ve stavebnictví. Na trh dodává kompletní moderní střešní systém s důrazem na jeho funkčnost, kvalitní provedení a přijatelnou cenu. 
 
Mezi nejhlavnější výhodu tohoto typu střešní krytiny patří její možnost použití při nízkých sklonech střešní roviny, kdy některé typy velkoformátové krytiny lze použít za určitých podmínek od 8º a trapézové plechy při použití speciálních opatření již od 5º. Takový spád nabízí výrazné ušetření nákladů na provedení nosné střešní konstrukce. 
 
Výrobcem je nabízeno 8 základních typů velkoformátové a maloformátové krytiny vyrobené z vysoce kvalitního, žárově pozinkovaného plechu opatřeného barevnou povrchovou úpravou.

Typy povrchových úprav 

 
ELEMENT EFEKT EXTRA EXCELENT
Přináší vyšší stupeň ochrany a je používána zejména tam, kde nejsou kladeny požadavky na barevnost povrchu. Možnost použití v exteriérech a interiérech s běžnými požadavky na barevnou odolnost, u této kategorie je zaručen velmi dobrý poměr mezi cenou a kvalitou.  Tuto úpravu na bázi polyuretanu použijeme v prostředí se zvýšenou korozivitou a se zvýšenými požadavky na barevnou odolnost.  Je odolná proti působení chemických vlivů a mechanického poškození.
 
     
 
 
Dalším typem jsou trapézové plechy a vlnité profily PF, které jsou základním prvkem pro velkoplošné krytí, vyrobené z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku opatřené výše zmíněnými povrchovými úpravami, některé typy se navíc můžou dodávat s antikondenzační úpravou případě s perforací pro utlumení hluku. 
 
Společně s krytinou je vyráběný i ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských doplňků (hřebenáče, okapní plechy,..), bezpečnostních prvků, spojovacího materiálu, těsnění a dalších. 
Lehká střešní krytina vyráběná firmou Satjam je 8-10 krát lehčí než pálená popřípadě betonová střešní taška, proto je velmi často používaná při rekonstrukcích, kdy původní nosná konstrukce již nedokáže unést váhu těžkých střešních krytin. U novostaveb naopak široká škála barev a úprav umožňuje nejrůznější architektonická řešení.
 
  
 
 
 

Typy krytin Satjam

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieMontážní návodyProhlášení o vlastnostechZáruky
SATJAM
Satjam GRANDE   
Satjam ROOF  
Satjam RAPID   
Satjam BOND EXCLUSIVE   
Satjam ARAD   
Klempířské doplňky   
Klempířské doplňky RAPID   
Trapézové plechy  
Vlnité profily PF   
Satjam Rombo Premium   
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.