SBS modifikované natavit. pásy | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

SBS MODIFIKOVANÉ NATAVITELNÉ PÁSYSBS_natavitelné_pásy

 
 
Asfaltové pásy modifikované syntetickým kaučukem (SBS) se vyrábějí ve výrobních závodech Icopal group především v Německu, ve Francii, v Polsku a na Slovensku. Směs v SBS modifikovaných asfaltových pásech má elastické vlastnosti a dlouhodobě odolává teplotám, které se na plochých střechách na našem území České republiky v průběhu roku vyskytují. Na vodotěsné izolace působí v reálných podmínkách staveb celá řada vnějších vlivů a zatížení. Odolnost asfaltových pásů na působení vnějších zatížení a jejich chování při působení nízkých teplot se prokazuje například zkouškami ohybem na „trnu“ o průměru 30 mm za studena. Zkouška odolnosti, stálosti za studena je u hydroizolací jedním z mnoha technických parametrů, které charakterizují jejich technické vlastnosti a parametry jejich modifikované asfaltové směsi.
Sortiment izolačních materiálů Siplast - Icopal obsahuje jednak standardní SBS modifikované asfaltové pásy, které mají odolnost, stálost za studena i při teplotě - 25°C, a jednak nadstandardní SBS modifikované asfaltové pásy, které mají odolnost, stálost za studena dokonce i při teplotě - 35°C.
 
 
  SBS_modifikovane_pasy
 
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.