SBS - modifikované pásy | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

SBS modifikované pásy

 
SBS_modifikovane_pasy
 

VEDASPRINT 4,0mm mineralVEDASPRINT 4,0mm mineral je asfaltový SBS modifikovaný natavovací pás s polyesterovou rohoží. Krycí asfaltová SBS modifikovaná vrstva odpovídá požadavkům ČSN EN 13707 a ČSN EN 13 969. Výroba a kontrola kvality je certifikována dle DIN EN ISO 9001:2008.
 
VEDASPRINT_4,2mm_vrchní_pásVEDASPRINT 4,2mm vrchní pás je asfaltový SBS modifikovaý natavovací pás s polyesterovou rohoží. Krycí asfaltová SBS modifikovaná vrstva odpovídá požadavkům ČSN EN 13707. Výroba a kontrola kvality je certifikována dle DIN EN ISO 9001:2008.
 
asfaltový_pás_VEDATECT PYE GVEDATECT PYE G 200 S4 je vrchní natavovací pás z SBS modifikovaného asfaltu prvotřídní kvality dle EN 13707 s vrchním hrubozrnným posypem modrozeleným nebo červeným. Výrobní postup jakož i dohled jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2000.
 
Asfaltový_pas_VEDATECT PYE G200S4 mineralVEDATECT PYE G200S4 mineral je natavovací pás z SBS modifikovaného asfaltu prvotřídní kvality dle EN 13707 a EN 13969 s jemným minerálním posypem. Výrobní postup jakož i dohled jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2000.
 
Euroflex_soloEUROFLEX SOLO je standardní SBS modifikovaný asfaltový pás pro kotvené jednovrstevné hydroizolační systémy. Má středovou kombinovanou polyesterovou skleněnou vložku. Tento pás je vyráběn s vrchním modrozeleným břidličným posypem. Výroba a dohled nad jakostí jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2008.
 
Euroflex_5.2_Asfaltový_pásEUROFLEX tl. 5,2 mm je vrchní pás z SBS modifikovaného asfaltu. Je složen z polyesterové netkané vložky a z SBS modifikovaného asfaltu prvotřídní kvality. Výrobní postup i dohled jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2000. Systémová skladba s tímto pásem má požární klasifikaci Broof (t3)
 
VEDASPRINT 4,0mm mineralVEDAFLEX SP je FLEX asf. SBS modifikovaný natavovací pás nejvyšší kvality, vysoce modifikovaný. Na povrchu pásu je standardně proveden břidličný posyp v barvě modrozelené nebo jemný minerální posyp. Výrobní postup jakož i dohled jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2000.
 
Vedag_turbo_Tu_pásVEDAG Turbo TU tl. 2mm je za studena samolepicí podkladní pás z SBS modifikovaného asfaltu, s nosnou vložkou odolnou vůči roztržení, na spodní straně se stahovací folií a na vrchní straně se spalitelnou folií. Výroba a kontrola kvality je certifikována podle DIN EN ISO 9001:2000.
 
VEDASPRINT 4,0mm mineralVEDATOP DUO 5,2mm je natavovací pás z modifikovaného asfaltu se zvýšenou odolností vůči požáru, nejvyšší kvality . Pás je na vrchní straně vybaven břidličným posypem v barvě dolomitově šedé nebo modrozelené nebo granulátem v barvě podzimní hnědá a rosso (červená). Výroba pásu i dohled jsou kontrolovány v souladu s DIN EN ISO 9001:2000.
 
Vedatop_mo_ZEVEDATOP S5 tl.5,2mm je natavovací asfaltový SBS modifikovaný pás nejvyšší kvality, vysoce modifikovaný. Na povrchu pásu je standardně proveden břidličný posyp v barvě modrozelené nebo podzimní hnědé,nebo jemný minerální posyp . Výroba a kontrola kvality je certifikována dle DIN EN ISO 9001:2000.
 
Vedatop_stra_asfaltovy_pas_modifikovanyVEDATOP STAR tl.3,5mm je podkladní asfaltový SBS vysoce modifikovaný pás používaný pro kašírování polystyrenových desek. Výrobna a kontrola kvality je certifikována dle DIN EN ISO 9001:2000.
 
 
VEDAFLOR Pásy odolné proti prorůstání kořenů s atestem FLL.
 
 
asfaltovy_pas_odolny_proti_korenůmVEDAFLOR® WS je FLOR - natavovací pás z SBS modifikovaného asfaltu s měděnou vložkou. Na povrchu pásu je standardně proveden s jemným minerálním posypem. Nabízí dlouhodobou ochranu stavby proti prorůstání kořenů.
 
wedaflor_proti_korenům_asfaltoý_pásVEDAFLOR® WS-I je  patentovaný FLOR -  natavovací  pás z SBS modifikovaného asfaltu s poměděnou polyesterovou vložkou. Na povrchu pásu proveden břidličný posyp v barvě modrozelené, nebo jemný minerální posyp. Poskytuje dlouhodobou ochranu proti prorůstání kořenů.
 
wedafloor_asfalotý_pás_poroti_kořenůmVEDAFLOR® WS-X je natavovací pás z SBS modifikovaného asfaltu odolný proti prorůstání kořenů s bioaditivy a polyesterovou vložkou nejvyšší kvality, vysoce modifikovaný. Na horní straně pásu je břidličný posyp v barvě modrozelené, nebo jemný minerální posyp.
 
VEDASPRINT 4,0mm mineralVEDASTAR 4mm, 5m2/r. je asfaltový SBS modifikovaný za studena samolepicí pás nejvyšší kvality. Dodává se s břidličným posypem na horní straně v barvě modrozelené nebo s granulovaným posypem v barvě podzimní hnědá eventuelně rosso (červená). Výroba i dohled jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2000.

 

Nenašli jste přesně ten pás, který jste hledali?
Prohlédněte si na našem e-shopu všechny pásy od společnosti Vedag, které nabízíme. 
 
asfaltove_pasy_koreny

 
 
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.