Služby | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Služby

Datum:19.1.2015

„Společnost Coleman je SPECIALISTA na úzký obor střech a fasád. Oborem se zabýváme na 100%, do hloubky a detailně. A díky tomu můžeme našim zákazníkům oproti konkurenci nabídnout vždy něco navíc, jedinečné výhody a služby :
 

Garantovaná technická řešení

Nevíte jak technicky vyřešit Vaši střechu nebo fasádu? Naše technické poradenství je na přání zákazníka závazné. Stojíme si za tím, co Vám navrhneme. Naše řešení bude nejen technicky v pořádku, ale nalezneme pro Vás i optimální poměr mezi cenou a kvalitou. 
Neutrácejte za nekvalitní střechy a fasády.
 

Projekce

Naše projekční oddělení nabízí projekci zaměřenou nejen na celé objekty, ale i speciálně na střechy a fasády, pokud projekt střechy nebo fasády potřebujete. U složitějších střech Vám může projekt pomoci vybrat dobře realizační firmu a vyhnout se nebezpečí účtování víceprací. 
Dokonalé řešení Vaší střechy a fasády  už od projektu.
 

Dvakrát měř a jednou střecha

Máme vypracovaný program podpory koncových zákazníků při realizaci střechy s doporučeními, jak si dobře vybrat řemeslnou firmu. 
Vyžádejte si náš dokument „Dvakrát měř a jednou střecha“, kde se dozvíte více.
 

Uskladnění zboží na našich skladech

V zimním období se dá střecha koupit nejvýhodněji, proto našim zákazníkům nabízíme možnost si materiál až do doby realizace střechy uskladnit na našich skladech. Pokud už v zimě víte, že střechu budete v tomto roce realizovat, máte na ní finanční prostředky a chcete tuto službu využít, obraťte se na nejbližší pobočku sítě Coleman.
Získejte střechu za nejvýhodnější cenu v roce.
 

ColemanEXPRES

Přirozenou součástí našich služeb je zajištění dopravy autem s hydraulickým jeřábem, který Vám složí materiál co neblíže Vaší střeše. Navíc služba ColemanEXPRES nabízí rychlou dopravu drobného zboží v době realizace.
Rychlá a včasná doprava pro plynulou realizaci Vaší střechy.
 

Půjčovna nářadí

Zákazníkům nabízíme celou řadu specializovaného nářadí na střechy k zapůjčení. 
Nejlevnější nářadí je to, které nekoupíte.
 

Závěsné konzolové lešení FOX

Díky naší specializací jsme mohli investovat do vývoje závěsného konzolového lešení certifikovaného podle evropských norem. 
Skvělé řešení bezpečnosti Vaší stavby, zvlášť do pěších zón, pro historické stavby nebo vysoké objekty.
 

Paletová rampa FOX

Vyvinuli jsme paletovou rampu pro různé sklony střech pro bezpečné umístění tašek na střechu. Místo složitého stěhování tašek výtahem nebo dokonce ručně, můžete pomocí jeřábu přepravit velmi rychle a nakonec i levněji a bezpečněji střešní tašky na střechu. Rampy je možné si zapůjčit. 
Rychlý a efektivní transport tašek na střechu.
 

Klempířské výrobky BLIX

Zcela nový koncept zpracování klempířských prvků na střeše bez potřeby dílny, který vzniká kombinací expresní dodávky na míru zhotovených klempířských prvků BLIX a případně na místě dokončených složitých detailů pomocí originálního rakouského nářadí WUCO. Všechny typy klempířských prvků je možné si objednat přímo na e-shopu …… 
Snadné řešení klempířských prvků na střeše.

 
Coleman univerzita

Jedinečný vzdělávací program pro řemeslníky, kde ve 14 převážně týdenních kurzech získávají řemeslníci okamžitě využitelné praktické dovednosti. Kurz pro klempíře a pokrývače je akreditován Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR.
Rádi Vám doporučíme řemeslníky, kteří jsou absolventy kurzů Coleman univerzity.
 

Exkluzivní produkty

V naší nabídce najdete kromě běžných produktů také exkluzivní materiály nejvyšší kvality s vysokou životností a estetickým efektem pro nejnáročnější zákazníky. Naši zaměstnanci jsou proškolení, aby Vám poskytli veškerou podporu při přípravě i realizaci zakázky.
Špičková řešení Vašich střech a fasád.
 

Široká škála větraných fasád

Výrobní zázemí sesterské společnosti a špičkové technologické zázemí nám umožňuje nabídnout téměř neomezenou podporu v oblasti zavěšených větraných fasád z bondů, vláknocementu, laminátu nebo plechu při Vašich projektech.
Design Vaší fasády a perfektní provedení detailů  bude v dobrých rukou. 
 
Vážení zákazníci, 
 
neváhejte se na nás v oboru střech a fasád obrátit s jakýmkoli zadáním. Rádi se jim budeme zabývat a najdeme pro Vás řešení na míru. 
 
Děkujeme za důvěru,
Váš Coleman tým.
 

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.