Naše služby

Společnost Coleman je SPECIALISTA na úzký obor střech a fasád. Oborem se zabýváme na 100%, do hloubky a detailně. A díky tomu můžeme našim zákazníkům oproti konkurenci nabídnout vždy něco navíc, jedinečné výhody a služby:
 

 

 

 

satelitní zaměření střechy

 

 
 
publikace zdarma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

půjčovna stavebního nářadí

 

kurzy pro řemeslníky

 

publikace zdarma

 

Konfigurátor okapů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výpočet spotřeby materiálu

Nová výstavní zóna

 

Oplechování střechy
 
klempířské prvky na míru

 

výpočet spotřeby materiálu pro střechu

 

 

 

 

 

 

 

ColemaNávod Montážní videa

 

E-shop

 

Vlastní produkty

 

Věrnostní program Colemánie

montážní návody videa

 

e-shop s materiály pro střechy
 
produktová řada coleman

 

věrnostní program coleman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová zelená úsporám

 

pronájem školících prostor
 

 

odběr materiálu na míru

 

nová zelená úsporám

 

závěsné konzolové lešení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Měření termokamerou

 

Autodoprava
otázky střechy

 

projekční kancelář pro střechy
 
měření a snímkování termokamerou
 
autodoprava stavebního materiálu

 

 

 

 

 

 

 


 

katalog_řemeslníků
kalendář akcí a slev

 

poradenské studio pro střechy

 

firemni profil
 
 
  

Garantovaná technická řešení

Nevíte jak technicky vyřešit Vaši střechu nebo fasádu? Naše technické poradenství je na přání zákazníka závazné. Stojíme si za tím, co Vám navrhneme. Naše řešení bude nejen technicky v pořádku, ale nalezneme pro Vás i optimální poměr mezi cenou a kvalitou. 
Neutrácejte za nekvalitní střechy a fasády.
 
doporučení řemeslníka

Projekce

Naše projekční oddělení nabízí projekci zaměřenou nejen na celé objekty, ale i speciálně na střechy a fasády, pokud projekt střechy nebo fasády potřebujete. U složitějších střech Vám může projekt pomoci vybrat dobře realizační firmu a vyhnout se nebezpečí účtování víceprací. 
Dokonalé řešení Vaší střechy a fasády  už od projektu.
 
 projekční činnost

Publikace zdarma

Naši zákazníci si častokrát do našich obchodních center přijdou pro radu a to nás vždy velmi těší. Ne vždy jim však můžeme poskytnout v krátké době tolik informací, které by si zasloužili. Často je problematika více odborná. Proto jsme vytvořili již několik publikací, které Vám při rekonstrukci či stavbě střechy zákonitě pomohou a poskytnou potřebné informace. Stahujte ZDARMA.
 
 

Kalendář akcí

Jako profesionálové a specialisté na střechy fasády a izolace sledujeme bedlivě všechny akce a slevy našich dodavatelů. Tyto akce shromažďujeme a u nás jako mezi prvními vždy můžete nakoupit zboží za zvýhodněné ceny. Mnoho výprodejů a slevových akcí organizujeme přímo my na našich pobočkách, kterých máme 11 po České republice. Kvalitní komunikace dobré vztahy nám dávají možnost rychle získávat informace o probíhajících akcích. Nyní v přehledné formě ... ZDE 
 
 

ColemaNávod - videa s návody pro samouky

Jedná se o odnož naší Coleman univerzity, která si bere za cíl již několik let vzdělávat profesionály v oboru. Projekt ColemaNávod si zase bere za cíl ukázat samoukům a kutilům, jak si sami mohou provést některou z operací při výstavbě, renovaci či rekonstrukci vlastní střechy. Videa jsou plná praktických rad a tipů. Natáčí je výhradně profesionálové z oboru, kteří ale tyto návody podávají takovou formou, kterou pochopí i běžný kutil.
 
 

Doporučení realizační firmy

V našich 11 pobočkách se denně setkáváme s koncovými zákazníky - investory - kteří již mají kupříkladu vybraný svůj materiál, ale hledají řemeslníka či realizační firmu. Na druhou stranu jsou našimi zákazníky také řemeslníci a firmy, jejich realizace známe důvěrně. Proto fungujeme jako takový most mezi těmito ostrovy. Máte-li zájem o doporučení realizátora Vaší stavby či rekonstrukce, neváhejte vyplnit formulář ZDE.
 
 jak_vybrat_remeslnika_firmu_reference_recenze

Měření termokamerou

V Colemanu si zakládáme nejen na dobře dodaném materiálu, ale také na kvalitě a úrovni našich služeb. V rámci naší praxe reagujeme na veliký zájem našich zákazník na měření tepelných mostů, kvality zateplení a odhalení tepelných mostů - připravili jsme službu snímkování termokamerou.
 
 mereni_termokamerou_exterier

Pronájem školících prostor pro řemeslníky a firmy

V našich obchodních centrech v Ostravě a Olomouci mám k dispozici školící prostory pro řemeslníky, ve kterých probíhá v nepravidelných termínech Coleman univerzita. Po zbytek roku nabízíme jedinečnou možnost pronájmu těchto prostor pro proškolení Vašich zaměstnanců, kolegů či zákazníků.
 
 pronájem prostor pro školení

Dvakrát měř a jednou střecha

Máme vypracovaný program podpory koncových zákazníků při realizaci střechy s doporučeními, jak si dobře vybrat řemeslnou firmu. 
Vyžádejte si náš dokument „Dvakrát měř a jednou střecha“, kde se dozvíte více.
 
 poradenství pro zákazníky

Uskladnění zboží na našich skladech

V zimním období se dá střecha koupit nejvýhodněji, proto našim zákazníkům nabízíme možnost si materiál až do doby realizace střechy uskladnit na našich skladech. Pokud už v zimě víte, že střechu budete v tomto roce realizovat, máte na ní finanční prostředky a chcete tuto službu využít, obraťte se na nejbližší pobočku sítě Coleman.
Získejte střechu za nejvýhodnější cenu v roce.
 
 skladovací prostory

ColemanEXPRES

Přirozenou součástí našich služeb je zajištění dopravy autem s hydraulickým jeřábem, který Vám složí materiál co neblíže Vaší střeše. Navíc služba ColemanEXPRES nabízí rychlou dopravu drobného zboží v době realizace.
Rychlá a včasná doprava pro plynulou realizaci Vaší střechy.
 
 

Odběr materiálu na míru

V návaznosti na četná přání našich zákazníků jsme vytvořili ceněnou službu odběr materiálu na míru, díky které můžete vybrané materiály odebírat dle metráže. Neváhejte se zastavit na kterémkoliv z našich obchodních center.
 
 odber materiálu na míru

Půjčovna nářadí

Zákazníkům nabízíme celou řadu specializovaného nářadí na střechy k zapůjčení. 
Nejlevnější nářadí je to, které nekoupíte.
 
 nářadí

Závěsné konzolové lešení FOX

Díky naší specializací jsme mohli investovat do vývoje závěsného konzolového lešení certifikovaného podle evropských norem. 
Skvělé řešení bezpečnosti Vaší stavby, zvlášť do pěších zón, pro historické stavby nebo vysoké objekty.
 
 

Paletová rampa FOX

Vyvinuli jsme paletovou rampu pro různé sklony střech pro bezpečné umístění tašek na střechu. Místo složitého stěhování tašek výtahem nebo dokonce ručně, můžete pomocí jeřábu přepravit velmi rychle a nakonec i levněji a bezpečněji střešní tašky na střechu. Rampy je možné si zapůjčit. 
Rychlý a efektivní transport tašek na střechu.
 
 

Klempířské výrobky BLIX

Zcela nový koncept zpracování klempířských prvků na střeše bez potřeby dílny, který vzniká kombinací expresní dodávky na míru zhotovených klempířských prvků BLIX a případně na místě dokončených složitých detailů pomocí originálního rakouského nářadí WUCO. Všechny typy klempířských prvků je možné si objednat přímo na e-shopu www.blix.cz 
Snadné řešení klempířských prvků na střeše.
 
 

Coleman univerzita

Jedinečný vzdělávací program pro řemeslníky, kde ve 14 převážně týdenních kurzech získávají řemeslníci okamžitě využitelné praktické dovednosti. Kurz pro klempíře a pokrývače je akreditován Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR.
Rádi Vám doporučíme řemeslníky, kteří jsou absolventy kurzů Coleman univerzity.
 
 

Exkluzivní produkty

V naší nabídce najdete kromě běžných produktů také exkluzivní materiály nejvyšší kvality s vysokou životností a estetickým efektem pro nejnáročnější zákazníky. Naši zaměstnanci jsou proškolení, aby Vám poskytli veškerou podporu při přípravě i realizaci zakázky.
Špičková řešení Vašich střech a fasád.
 
 

Široká škála větraných fasád

Výrobní zázemí sesterské společnosti a špičkové technologické zázemí nám umožňuje nabídnout téměř neomezenou podporu v oblasti zavěšených větraných fasád z bondů, vláknocementu, laminátu nebo plechu při Vašich projektech.
Design Vaší fasády a perfektní provedení detailů  bude v dobrých rukou.
 
 
  

Vážení zákazníci, 

 
neváhejte se na nás v oboru střech a fasád obrátit s jakýmkoli zadáním. Rádi se jim budeme zabývat a najdeme pro Vás řešení na míru. 
 
Děkujeme za důvěru,
Váš Coleman tým.
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.