Snížení cen světlovodů Velux | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Snížení cen světlovodů Velux

Datum:23.3.2016

VELUX přichází s radikálním snížením cen světlovodů
 
Světlovody přivedou denní světlo i do tmavých částí domu běžně závislých na umělém osvětlení
 
Všechny typy světlovodů od společnosti VELUX jsou od 1. března zlevněny o 22 %.
 
Světlovody jsou progresivním řešením, které přivede rozptýlené denní světlo do částí obytných prostorů dosud závislých na umělém světle, jako bývají koupelny, chodby, šatny či předsíně. Přednosti světlovodů oceňují majitelé nízkoenergetických a pasivních objektů, lidé, kteří si pořizují moderní bungalovy, i ti, kteří se pouštějí do rekonstrukce starších domů.
 
Světlovody jsou ideálním řešením zvláště pro v současné době oblíbené domy s nízkým sklonem střechy – bungalovy. Jejich problémem je v řadě případů nedostatek denního světla ve střední části domu.
 
"Proberte proto dostatek přirozeného světla již při návrhu domu s projektantem vašeho budoucího domova a tmavé prostoty ve středu domu vyřešte světlovodem VELUX," zdůrazňuje Klára Bukolská, architektka společnosti VELUX.  
 
 VELUX nyní nabízí zákazníkům cenově dostupné řešení pro prosvětlení jejich domů, 22% slevu na všechny typy
světlovodů VELUX. „Náš závazek vůči zákazníkovi však nekončí dodávkou světlovodu. Poskytujeme pětiletou záruku, která se prodlužuje o dalších pět let, pokud montáž provede proškolená montážní firma, která je členem programu VELUX Team,“ říká Tomáš Švec, produktový manažer společnosti VELUX.
 
Sleva 22 % platí od 1. března 2016: 
Světlovody TWR a TLR s průměrem tubusu 25 cm
(kliknutím na odkaz budete přesměrováni do našeho e-shopu) 
 
Světlovody TWR a TLR s průměrem tubusu 35 cm
(kliknutím na odkaz budete přesměrováni do našeho e-shopu)
 
Kompletní sada obsahuje komponenty pro montáž v délce 1,0–1,7 metru.
 
Zdravé bydlení a úspora energie 
Světlovody nejen chytře řeší problém s nedostatkem přirozeného denního světla, jehož dostatečný přísun je jednou ze základních podmínek zdravého bydlení. Zároveň respektují šetrný přístup k životnímu prostředí a představují úsporný zdroj osvětlení. „Světlovody snižují náklady na osvětlení umělými zdroji v domácnosti až o 400 hodin ročně. Intenzita svícení i během zimních dnů odpovídá minimálně šedesátiwattové žárovce,“ uvádí Tomáš Švec. 
 
 
Světlovody Nové generace
Světlovody VELUX jsou tvořeny silně reflexní vrstvou s až 98% odrazivostí. Tubus světlovodu lze prodloužit do délky 6 m. Nový prvek EdgeGlow – designová obruba z čirého skla u stropního difuzéru – zajišťuje rovnoměrnější rozptyl světla v pokoji a intenzivnější propojení vnitřního prostoru s exteriérem.
 
Neváhejte navštívit náš internetový obchod a zakoupit světlovody ještě s výraznější slevou. 

Další články

Rhepanol od firmy FDT pouze u Colemanu!

Firma FDT přesouvá své obchodní aktivity ze své české pobočky FDT ČR na své vybrané obchodní partnery v ČR. Stali jsme se tak exkluzivními partnery v České republice pro dodávky materiálu Rhepanol. Tedy Rhepanol - pouze u nás. celý článek

8.10.2014

Nový typ trapézového plechu již v naší nabídce!

Satjam doplnil stávající výrobní zařízení o zcela novou výrobní linku na trapézový plech s označením SAT18 N. celý článek

2.9.2014

Merx má certifikát B Roof (t3)

Pro všechny naše zákazníky pracující s fólií Merx máme skvělou zprávu. Merx prokázal svou velmi dobrou kvalitu a při zkouškách dne 21.5.2014 získal certifikát na klasifikaci střech vystavených působení vnějšího požáru na B ROOF (t3). celý článek

24.6.2014


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.