Tondach střešní pálená taška, krytiny | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

TONDACH_STŘEŠNÍ KRYTINY

STŘEŠNÍ TAŠKY - KERAMICKÉ

Firma Tondach je největším výrobcem střešní krytiny v České republice, navíc jako jediná nabízí celý sortiment s 33-ti letou zárukou. Pálená střešní taška Tondach je vyrobena z nejkvalitnějších přírodních surovin za pomocí nejnovějších technologií, díky kterým získává své jedinečné vlastnosti. Jako přírodní materiál je šetrná k životnímu prostředí, nemá na ně negativní vliv a po skončení své životnosti jde snadno recyklovat. 
Tvárnost hlíny jako základní suroviny umožňuje vyrábět velmi širokou a různorodou škálu tvarů, barev a povrchových úprav. Firma Tondach má v nabídce 15 druhů tašek vyráběných v České republice, které produkuje v základní režné verzi a ve dvou typech povrchových úprav: engoba, což je matná až pololesklá přírodní úprava tašky a glazura, která je nejvyšším stupněm přírodního zušlechtění pálené střešní tašky dodávající střeše trvalý lesk. Tyto povrchové úpravy zajišťují odolnost a stálost barvy tašky po celou dobu její trvanlivosti, neblednou, neloupou se a zaručují ochranu proti UV záření a kyselým dešťům. Životnost se udává až 100 let. Díky posuvným taškám jsou velmi vhodné na rekonstrukce, dokonale zachovávají ráz historických objektů, ale najdou uplatnění i v moderní výstavbě. 
Kromě výroby střešních tašek firma také nabízí široký sortiment keramického (hřebenáče, prostupové tašky,nástavec na anténu..) a nekeramického (kotevní prvky, větrací pásy, protisněhové háky,…) příslušenství.

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieMontážní návodyProhlášení o vlastnostechZáruky
TONDACH
+
Francouzská 12 HRANICE   
Francouzská 14 HRANICE   
Hranice 11   
Francouzská 14 ŠLAPANICE   
Brněnka 14 ŠLAPANICE   
Varia 14 ŠLAPANICE   
Malý prejz Jirčany   
Polka 13 JIRČANY stará   
Figaro   
Figaro Deluxe   
Falcovka 11 STOD   
Stodo 12 STOD posuvná   
Srdcovka 11 STOD   
Jirčanka 13 S   
Drážková Steinbrück   
Bobrovka segment 19x40 RAKOUSK   
Bobrovka okrúhly rez 19x40 RAK   
Bobrovka 18x38 RAKOUSKO   
Samba   
Fidelio   
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.