VEDAG | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

ICOPAL VEDAG 

 
Společnost  Icopal Vedag CZ s.r.o. je součástí mezinárodního koncernu Icopal Group, vyrábí hydroizolační asfaltové pásy ve vlastním výrobním závodě v Litvínově a zajišťuje obchodní a technickou podporu výrobkům, které se vyrábějí ve skupině Icopal: Siplast s.a. ve Francii, Icopal GmbH v Německu, Icopal S.A. v Polsku, Icopal a.s. na  Slovensku, Icopal bv. v Holandsku, Icopal AB. ve Švédsku a v mnoha dalších výrobních závodech. V současné době  je  Icopal Group největší výrobce vodotěsných izolací na světě. Jeho výrobní závody se nacházejí především v Evropě, ale také v USA, a koncern má obchodní zastoupení ve více jak 70-ti státech světa. Ústředí koncernu Icopal Group sídlí v Herlevu u Kodaně v Dánsku. Ke spojení obou značek došlo v roce 2007, resp. společnost Vedag se stala součástí koncernu Icopal. Obě značky jsou na českém trhu nabízeny samostatně.

Značka VEDAG® reprezentuje široký sortiment SBS modifikovaných asfaltových pásů nejvyšší i střední kvality, standardních pásů z oxidovaného asfaltu, umělohmotných fólií na bázi mPVC i TPO, střešních asfaltových šindelů, asfaltových penetrací, produktů na ochranu staveb a mnoho dalších speciálních produktů na bázi asfaltu.

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieCertifikátyMontážní návodyProhlášení o vlastnostech
VEDAG
+
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.