Velux Active | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

Velux Active

Datum:7.5.2018

Zdravý domov. Dostupně. Automaticky
 
Představte si, jak vaše střešní okno automaticky vpouští dovnitř čerstvý vzduch ve chvíli, kdy to potřebujete. V horkém odpoledni se vaše rolety automaticky zatáhnou, aby u vás doma zůstalo příjemně. Při odchodu z domu byste mohli všechna okna zavřít stisknutím jediného tlačítka. Toto všechno a ještě mnohem víc je možné díky systému VELUX INTEGRA®, jenž je k dostání za ceny, které vás mile překvapí.
 
 
Chytrá domácnost – snadná cesta k lepšímu domovu 
 
 
Získejte automatizovanou domácnost s technologií senzorů a dálkově ovládaných produktů, které jsou navrženy tak, aby zlepšily a usnadnily váš život.
Jednoduše přidejte elektrická střešní okna, rolety a žaluzie VELUX INTEGRA® a základní balíček VELUX ACTIVE do vaší domácnosti, aby se prostředí domova stalo zdravější a pohodlnější - inteligentně a automaticky.
 
 

 
5 kroků ke zdravějšímu domovu
Jednou z hlavních výhod chytré domácnosti je snazší přístup ke zdravějšímu vnitřnímu prostředí s dobrými podmínkami pro kvalitní spánek, pohodlnými vnitřními teplotami, čerstvým vzduchem, vyhovujícími úrovněmi denního světla a přiměřenou vlhkostí.
 
 1. krok 2. krok  3. krok   4. krok  5. krok
Zajistěte kvalitní podmínky pro spánek Udržujte pohodlnou teplotu Vpusťte dovnitř čerstvý vzduch Vpusťte dovnitř denní světlo Zbavte se vlhkosti
 72% Evropanů nevětrá před spaním svou ložnicí  37% Evropanů upřednotňuje šetření na energiích před příjemnou vnitřní teplotou  59% Evropanů větrá své domovy méně než dvakrát denně  76% Evropanů nahrazuje nedostatečný přísun denního světla zapínáním umělého osvětlení  49%  Evropanů nepřisuzuje vysoké vlhkosti v domě zvýšenou pozornost
 

 
 
 
 
 
Chcete vědět více?
 
Kontaktujte Vašeho obchodního zástupce ve Vašem regionu.
 

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.