Ventilační turbíny otočné Edmonds | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády
Windmasterventilacni_tzurgina_edmonds
 
Turbína Windmaster byla vyvinuta na základě letitých zkušeností. Jedná se o první typ turbíny, která byla vyrobena se snadno vyměnitelnými ložisky. Výrobek má speciální dvojitý nosný systém se zabudovanými ložisky, která zaručují klidný a nehlučný chod celé turbíny a navíc má  Windmaster speciálně navržený tvar kopule tak, aby odolala i silnému větru a krupobití. Turbína je nabízena v základním hliníkovém provedení a v 9-ti barevných provedeních umožňující lepší barevný soulad s krytinou. 
 
SupaVentventilacni_tzurgina_edmonds
 
Ventilační turbína se zcela novým, vertikálním designem lopatek. Supavent je turbína vyrobena z vysokojakostního polymeru, který velmi dobře snáší UV záření. Konstrukce, vzhled a uložení ložisek dovoluje výrobku dobře odolávat silnému větru a dalším klimatickým zatížením. Vysoce odolná je také proti popraskání a zrezivění. Dodává se v šesti barevných odstínech. Průměr sacího hrdla 250 mm.
 supevent_turbina
Turboventuraventilacni_tzurgina_edmonds
 
Je plastová (polymerová) ventilační turbína s vertikálně uloženými lopatkami, což zaručuje účinnější odtah vzduchu a snížení koncentrace pachů, vlhkosti a plísní ve vzduchu. Spolu s vhodně vybraným potrubím a regulační klapkou se účinnost celého systému ještě zvyšuje. Díky moderní konstrukci a propracované vnější podobě lépe odolává silnému větru, díky materiálu, ze kterého je vyrobena nereziví a nepraská ani v případě odvětrávání kanalizace. Turbína Turboventrura má průměr hrdla 150 mm a najde využití při odvětrávání hygienických zařízení, kuchyní a sklepních prostor. Firma Edmonds tento typ dodává v černé barvě. 

turboventura_turbina
Hurricaneventilacni_tzurgina_edmonds
 
Hurricane je nejvýkonnější ventilační turbína ze sortimentu firmy Edmonds, která poskytuje efektivní proudění vzduchu do prostor objektu. Výrobek má speciálně navržená, kvalitní ložiska zajišťující bezpečný provoz a pevnost konstrukce i v případě silných větrných poryvů. Tento typ turbíny se používá pro ventilaci výroben, skladů, hal a jiných komerčních prostor, kde  se s ní dá počítat i pro odvod kouře v případě požárů. Firma Edmonds ji nabízí v hliníkovém a titanovém provedení pro obzvlášť složité podmínky. 
 hurricane_turbina_edmonds

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.