Věrnostní program Ochutnejte kvalitu v měsíci listopadu | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasád

Všechny pobočky - odměny za nákupy - akce Ochutnejte kvalitu

Datum:2.11.2015

Na svatou Kateřinu schováme se pod peřinu.

Čas nezastavíme, a tak přišel listopad. A s listopadem i poslední chuťovka v tomto roce, kterou jsme pro Vás v rámci Ochutnejte kvalitu připravili. S Kateřinou klidně vlezte pod peřinu, k nám si přijďte pro dobrotu, která Vás ale rozhodně zahřeje. Pamatujete si tu dětskou říkanku "Foukej, foukej větříčku, shoď mi jednu hruštičku..."? Shodili jsme jich pořádných pár barelů, nechali projít kvasem, vypálili... a na našich pultech se můžete těšit na pravou hruškovici Williams!


Anglický princ?

Williams není princ z Walesu, nýbrž odrůda hrušek pocházející z jižní Ameriky. Jako první se tímto druhem hruškovice proslavila paradoxně italská palírna, která z odrůdy Williams začala pálit chvíli po svém založení v roce 1947. Dnes má tento lihovar několik ocenění a dokonce Vám nabízí i hruškovici s hruškou uvnitř lahve, jak jí tam jen dostat, že? :-) Vyrostla na stromě přímo v lahvi.

A co je dobré, to se samozřejmě šíří, a proto můžeme tento ovocný destilát nejen koupit, ale už i pálit i v našich českých a především moravských luzích a hájích. :-) A my jsme Vám tento skvost našli a přinesli na naše pulty, kde je získáte jak jinak, než za nákup zboží.

Tentokráte se na mapě místně přesuneme k Velkým Losinám, kde leží malá obec Maršíkov. A v té se nachází mlýn, který ukrývá pěstitelskou pálenici. Přesně v tom místě se zrodila Maršíkovská hruškovice Williams, kterou jsme si pro Vás vybrali.

Hruškovice Williams se vyjímá velmi jemnou ovocnou chutí, která Vám zůstane dlouho na jazyku i v paměti díky nádherné sladké vůni. Pokud máte rádi slivovici, na hruškovici si určitě pochutnáte o to více. Chuť je méně výrazná a má delší trvání, rozvíjí se postupně a snad žádný labužník nezůstane po ochutnání lhostejný.


Už se Vám sbíhají sliny? Chcete ochutnat opravdu kvalitní a voňavou pálenku? Tak neváhejte a navštivte naše nejbližší obchodní centrum, kde Vám obchodníci velmi rádi nadělí malou drobnost jako poděkování za Váš nákup.


Další články

Velux - výprodej oken, rolet a dalších - sleva až 80%

Vyprazdňujeme sklady. Akční cena na zboží Velux platí pouze do vyprodání zásob. celý článek

1.3.2016

Satjam - Bond Metalic - 1/3 střechy zdarma

Pokud je pro vás lehká plechová krytina ten správný výběr, tak neváhejte. celý článek

25.9.2015

IKO - asfaltové šindele - pivo zdarma

Objednejte si asfaltové šindele IKO a vychutnejte si po práci výborné pivo. celý článek

8.6.2015


+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon   linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.