Nový katalog vercajk 2021|22

vercajk-titulka.JPGK novému e-shopu vercajk21.cz jsme připravili katalog s vybranými top produkty od výrobců profi nářadí. Najdete v něm nářadí pro klempíře, izolatéry i pokrývače. Z katalogu si jistě vyberete i pomocníka do domácí dílny nebo pohodlné, a přesto funkční pracovní oblečení. Za katalogové ceny máme naskladněno zboží v omezeném množství, to znamená, že za tyto ceny Vám ručíme do vyprodání zásob nebo do konce března 2022.

Kromě nářadí s jedinečnými slevami v katalogu nechybí ani půjčovna nářadí. Vyberete si nářadí, které připravíme na Vámi zvolené pobočce, kde si ho vyzvednete a půjčíte na jak dlouho potřebujete. To vše za zlomek pořizovací ceny nářadí.

Nenašli jste v katalogu ten pravý vercajk pro Vás? Nevadí. V katalogu jsou kupóny, za které si můžete pořídit nářadí se speciální slevou. Koupě nářadí je také výbornou příležitostí pro řemeslníky, kteří chtějí před koncem roku snížit DPH.
 
Online akční nabídku nářadí s nekompromisní kvalitou od prověřených výrobců navíc s pěknou porcí slev si můžete prohlédnout v e-shopu vercajku.
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.