Jsme specialisti na střechy, fasády a izolace se službami, které jinde na trhu nenajdeš. Inovujeme, učíme řemeslníky moderně podnikat, podporujeme je na každém kroku při realizaci jejich stavby. A hlavně máme skvělý tým a baví nás to spolu.

Pokud rozumíš skladování, umíš to s vozíkem a máš rád ve věcech pořádek, pak hledáme právě Tebe.
Místo pracoviště:
Svitavy
Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

Coleman, S.I.,a.s.
Lenka Heřkovičová
Smetanova 1484
755 01  Vsetín
Česká republika
Telefon: 725 675 646

Poptat tuto pozici

Co nabízíme

  • zázemí silné české společnosti s 25letou zkušeností
  • férovou odměnu
  • skvělé kolegy, kteří Ti vždy rádi poradí
  • dobré pracovní podmínky
  • další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, sick-days, 25 dní dovolené, nezapomenutelné firemní akce pro Tebe i blízké a mnoho dalších)

Tvá náplň práce

  • péče o zákazníky
  • naskladnění a vyskladnění zboží
  • zodpovědnost za stav zásob
  • průběžné inventury a roční inventury
  • péče o skladovací techniku

Co požadujeme

  • výuční list
  • pečlivost a systémovost
  • praxe na obdobné pozici je výhodou
  • zodpovědnost a dotahování věcí do konce
  • komunikační dovednosti
  • týmový hráč
  • řidičský průkaz B a VZV